SZUKAJ
Zdrowie
0

Karmi piersią ćwicząc jogę! Ta kobieta udowadnia, że macierzyństwo nie oznacza rezygnacji ze swoich pasji

Macierzyństwo niesienie ze sobą wiele zmian, ale nie musi oznaczać rezygnacji ze swoich pasji i dotychczasowego życia. Okazuje się, że można połączyć ze sobą ćwiczenie jogi i karmienie piersią…

Karmi piersią ćwicząc jogę! Ta kobieta udowadnia, że macierzyństwo nie oznacza rezygnacji ze swoich pasji

Macierzyństwo niesienie ze sobą wiele zmian, ale nie musi oznaczać rezygnacji ze swoich pasji i dotychczasowego życia. Okazuje się, że można  połączyć ze sobą ćwiczenie jogi i karmienie piersią. Carlee Benear jest na to niezbitym dowodem.  Zdjęcia, którymi dzieli się na Instagramie inspirują inne kobiety.

 

 

Carlee uprawia jogę w domu  już od przeszło dwóch lat, a na co dzień jest matką trójki dzieci. Niedawno, bo kilka tygodni temu na świecie pojawiał się jej najmłodsza córeczka, która stała się główną bohaterką jej zdjęć. Mimo porodu i trudów jakie niesie ze sobą macierzyństwo, kobieta nie porzuciła swojej ulubionej aktywności, pokazując tym samy, całemu światu, a przede wszystkim kobietom, że można połączyć pasję z byciem mamą.  Wystarczy spojrzeć w jakich pozycjach karmi swoje maleństwo. Carlee nie przestawała ćwiczyć nawet jak była w zaawansowanej ciąży.

 

 

Przeczytaj jeszcze: Joga na jędrne pośladki: 5 pozycji, które odmienią wygląd twojej PUPY!

 

 

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *