SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Kate Moss i Cara Delevingne razem w nowej kampanii zapachu My Burberry

Trzeba było poczekać sześć długich miesięcy aby zobaczyć oficjalny spot reklamowy zapachu My Burberry z udziałem Kate Moss i Cary Delavingne, po jego obejrzeniu stwierdzamy, że było warto…

Kate Moss i Cara Delevingne razem w nowej kampanii zapachu My Burberry

Trzeba było poczekać sześć długich miesięcy aby zobaczyć oficjalny spot reklamowy zapachu My Burberry z udziałem Kate Moss i Cary Delavingne, po jego obejrzeniu stwierdzamy, że było warto. Obydwie modelki po raz pierwszy połączyły siły, aby stworzyć przebojowy duet przed obiektywem i na ekranie. Brytyjskie ikony mody wyglądają nie tylko pięknie, ale da się wyczuć pomiędzy nimi przyjacielską więź. Na planie zdjęciowym ubrane są w ten sam klasyczny z kraciastą podszewką trencz od Burberry, mają blond włosy i make up w kolorze nude. Wyglądają niemalże jak siostry. Cała kampania jest kwintesencją stylu Burberry- klasyczna, seksowna, ponadczasowa.

Fot: Kate Moss i Cara Delevingne w kmpanii My Burberry, źródło You-Tube

Zdjęcia został wykonane przez przyjaciela Kate Moss, mistrzowskiego Mario Testino. Nad całością projektu czuwał dyrektor artystyczny marki Christopher Bailey.

Wyjątkową mieszankę zapachową stworzył słynny perfumiarz Francis Kurkdijan. To mocny, zmysłowy i długotrwały zapach, znajdziemy w nim nutkę miodu, słodkiego groszku, frezji, oleju bergamotki, róży, paczuli i pigwy.

Modelki na planie bawią się wyśmienicie, skrywając się przed deszczem nowego zapachu przy kawałku I Put A Spell On You śpiewanym przez Joss Stone.

Zobaczcie spot reklamowy.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *