SZUKAJ
Kultura
0

“King Arthur: Legend of the Sword”. Zobacz pierwszy oficjalny zwiastun!

Król Artur ponownie pojawi się na wielkim ekranie. W najnowszej wersji filmu zobaczymy Charlie Hunnama. Aktor znany jest z takich produkcji jak: “Synowie anarchii”, “Hooligans”, czy “Crimson Peak. Wzgórze krwi”…

“King Arthur: Legend of the Sword”. Zobacz pierwszy oficjalny zwiastun!

Król Artur ponownie pojawi się na wielkim ekranie. W najnowszej wersji filmu zobaczymy Charlie Hunnama. Aktor znany jest z takich produkcji jak: “Synowie anarchii”, “Hooligans”, czy “Crimson Peak. Wzgórze krwi”. Mimo, że o filmie “King Arthur: Legend of the Sword” mówi się od kilku dobrych miesięcy,   dopiero teraz wypuszczono  pierwszy oficjalny zwiastun. Miał on swoją premierę na popularnym konwencie Comic-Con International 2016 w San Diego.

 

Fot: comingsoon.net

King Arthur Legend of the Sword

 

Za reżyserię “King Arthur: Legend of the Sword” odpowiada Guy Richie. Jest on również współautorem scenariusza. U boku głównego bohatera, w którego wcieli się Hunnam pojawią się także: Eric Bana, Jude Law, Astrid Bergès-Frisbey, Annabelle Wallis, Djimon Hounsou i Katie McGrath. Światowa premiera filmu przewidziana jest na 24 marca 2017 roku. Jeśli chcecie poczuć przedsmak tego, co zobaczycie w kinach w przyszłym roku koniecznie obejrzyjcie zwiastun.

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *