SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Kobiety plus size odtwarzają kampanie ze znanymi modelkami

W świecie mody da się zauważyć rosnące zainteresowanie modelkami w rozmiarze XXL. Jednak Ci bardziej znani projektanci nadal stawiają na ten popularny rozmiar w modelingu…

Kobiety plus size odtwarzają kampanie ze znanymi modelkami

W świecie mody da się zauważyć rosnące zainteresowanie modelkami w rozmiarze XXL. Jednak Ci  bardziej znani projektanci nadal  stawiają na ten popularny rozmiar w modelingu. Kobiety o bardziej zaokrąglonych kształtach postanowiły na chwilę odwrócić swoje rolę i przemienić się w szczupłe modelki, które znamy z wybiegów, czasopism i kampanii reklamowych. Zobaczcie, jakby wyglądały dobrze znane nam kampanie, gdyby role się nieco odmieniły.

 

kobiety-plus-size-odtwarzaja-kampanie-ze-znanymi-modelkami-1

 

Wokół nas coraz  częściej da się usłyszeć głosy, że piękno nie ma  określonego rozmiaru,  ani koloru skóry. Dlaczego zatem świat mody jeszcze jakiś czas temu zarezerwowany był wyłącznie dla tych niebywale szczupłych, wysokich kobiet, bez kobiecych krągłości? Mimo, że modelki w rozmiarze XXL próbują zmienić mocno zakorzeniony stereotyp,  to projektanci nadal do największych kampanii, angażują modelki w rozmiarze „0”.

 

kobiety-plus-size-odtwarzaja-kampanie-ze-znanymi-modelkami-3

 

 Pewna grupa kobiet postanowiła choć na moment zmienić się w najpopularniejsze modelki świata, takie jak chociażby Gigi Hadid i Kendall Jenner i  odtworzyć kultowe kampanie dla Tommy’ego Hilfigera czy Calvina Kleina.

 

kobiety-plus-size-odtwarzaja-kampanie-ze-znanymi-modelkami-2

 

Oglądając zakulisowe wideo możemy odnieść wrażenie, że dziewczyny biorące udział w sesji świetnie się bawią, wcielając się w rolę popularnych modelek.  Naszym zdaniem poszło im całkiem dobrze. 🙂

 

 

Fot: BuzzFeedYellow

 

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *