SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Kolor czarny i szary w zimowych stylizacjach. To zestawienie nie musi być nudne

Poświąteczne wyprzedaże w pełni, a Ty należysz do grona kobiet, które zaraz po wejściu do sklepu biegną do półek, na których wiszą czarne i szare ubrania?…

Kolor czarny i szary w zimowych stylizacjach. To zestawienie nie musi być nudne

Poświąteczne wyprzedaże w pełni, a Ty należysz do grona kobiet, które zaraz po wejściu do sklepu biegną do półek, na których wiszą czarne i szare ubrania? Nie przejmuj się tym, te dwa kolory zawsze są na topie, szczególnie w okresie jesienno – zimowym. Stylizacje w klasycznej czerni, przełamane uniwersalną i bezpieczną szarością nie muszą być nudne, a wręcz przeciwnie. Mamy dla Ciebie kilka propozycji do skopiowania. Jeśli Gray Chick to właśnie Ty,  czas przekonać się o tym, że nie musisz ginąć w tłumie, te stylizacje Cię wyróżnią. Zaraz się o tym przekonasz ….

Ten czarno – szary strój dowodzi, że warstwy wcale nie muszą być nieporęczne. Dopasowane spodnie i płaszcz o męskim kroju pomogą Ci uzyskać elegancki wygląd. Do tego oversizowy ciepły golf i śmiało możesz wyjść zimie naprzeciw.

Fot: carolinesmode

Kolor czarny i szary w zimowych stylizacjach. To zestawienie nie musi byc nudne 1

 

Takie gwiazdy jak: Gigi Hadid, Selena Gomez i Kendall Jenner wiedzą najlepiej, jak komponować outfity w szarościach i czerni. Każda z pań eksperymentuje z teksturą, fasonem i warstwami, by nie można było oderwać od nich wzroku. Trzeba przyznać, że im  się to udaje …

Fot: eonline

Kolor czarny i szary w zimowych stylizacjach. To zestawienie nie musi byc nudne 4

Jeśli w Twojej stylizacji króluje kolor czarny, dobrze będzie go przełamać jednym delikatnym, ale widocznym akcentem. W tym przypadku postaw na białą koszulę, centralnym elementem całej stylizacji niech będzie kurtka. Black is Black! 🙂

Fot: lesfactoryfemmes

Jednym z największym wyobrażeń dotyczących czarno – szarej stylizacji jest to, że nie może się w niej pojawić kolor brązowy. Mamy jednak dowód na to, że szary top, czarne spodnie, mogą wyglądać pięknie z brązowymi butami. Niezależnie od tego, czy w takim zestawieniu udasz się do pracy, czy wyskoczysz coś przekąsić na miasto, zawsze będziesz wyglądać obłędnie!

Fot: fake-leather

Kolor czarny i szary w zimowych stylizacjach. To zestawienie nie musi byc nudne 6

Sztuczne futro, skóra, dobrze zachowane proporcje sylwetki spotykają się tutaj, by skomponować jeden zabójczy strój. To jest to!

 

Fot: atlantic-pacific

Kolor czarny i szary w zimowych stylizacjach. To zestawienie nie musi byc nudne 7

To nasze ulubione zestawienie, idealne na jesienną i zimową pogodę, w słońcu lub w deszcz. Z wyjątkiem butów całość stylizacji zachowana jest w czarno- szarej kolorystce. Do tego stroju możesz dodać buty w takim kolorze, jakim tylko dusza zapragnie. Sylwetka wygląda zjawiskowo!

Fot: lovely-pepa

Kolor czarny i szary w zimowych stylizacjach. To zestawienie nie musi byc nudne 2

Każda z powyżej wymienionych stylizacji jest godna podziwu. Klucz do sukcesu tkwi w odpowiednim wyważeniu kolorów i warstw. Ten strój pokazuje, o co w tym wszystkim chodzi!

 

Fot:.vonvogue

Kolor czarny i szary w zimowych stylizacjach. To zestawienie nie musi byc nudne 8jpg

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *