SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Koniec ze wstydem na plaży. Ta reklama doda Ci pewności siebie

Sezon bikini w pełni. Pogoda również zachęca to spędzania wolnych chwil na plaży i szukania ochłody w wodzie. Niestety u niektórych kobiet kompleksy biorą górę i zamiast…

Koniec ze wstydem na plaży. Ta reklama doda Ci pewności siebie

Sezon bikini w pełni. Pogoda również zachęca to spędzania wolnych chwil na plaży i szukania ochłody w wodzie. Niestety u niektórych kobiet kompleksy  biorą górę i zamiast prezentować swoją figurę w strojach kąpielowych wolą się zakrywać. Dziś mamy dla Was kampanię, która doda odwagi tym mniej pewnym siebie.

Codziennie jesteśmy atakowani wyretuszowanymi  zdjęciami modelek, pozujących do znanych magazynów. Żyjemy w świecie, w którym oglądamy znacznie więcej zdjęć niż czytamy. A to sprawia, że nieświadomie zaczynamy porównywać się do tego, co widzimy. Z tym, że obraz, który mamy przed sobą nie jest prawdziwy. W związku z tym bardzo dużo kobiet, zaczyna się wstydzić swoich ciał, które nie wyglądają jak te wyretuszowane przez grafika. Skrzętnie ukrywają każdą fałdkę tłuszczu, cellulit, rozstępy. Jednak kampania, o której dziś piszemy jest inna. Niesie ze sobą prosty przekaz: nadszedł czas by przestać wstydzić się swojego ciała i przestać przepraszać za to, że nie wszystkie z nas wyglądają jak modelki!

Marka “Swimsuits for all” (“Kostiumy kąpielowe dla wszystkich”) rozpoczęła nową kampanię “Beach Body. Not sorry” czyli “Ciało na plaży. Nie przepraszam”, która ma przekonać kobiety, że nie mają powodów, by wstydzić się swojego ciała. Twarzą kampanii została modelka plus size Denise Bidot.

Fot: swimsuitsforall.com

Sekret tkwi w pewności siebie. Obejrzyjcie wideo i przekonajcie się, że kobieta w rozmiarze plus size również może czuć się sexownie i dumnie prezentować swoją figurę na plaży w dobrze dobranymi bikini.Wystarczy tylko pokochać swoje ciało!

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *