SZUKAJ
Gadżety
0

Kosmetyczka usuwa zaskórniki jednym prostym narzędziem. Zamieszczony przez nią film obejrzało już 23 miliony Internautów

Dla niektórych to nagranie jest obrzydliwe, dla innych wręcz „relaksujące” i „uspokajające” . Niezależnie do jakiej grypy zaliczysz się Ty, bo skoro tu trafiłaś, na pewno zainteresuj Cię ten gadżet….

Kosmetyczka usuwa zaskórniki jednym prostym narzędziem. Zamieszczony przez nią film obejrzało już 23 miliony Internautów

Dla niektórych to nagranie jest obrzydliwe, dla innych wręcz „relaksujące” i „uspokajające”. Niezależnie do jakiej grupy zaliczysz się Ty,  skoro tu trafiłaś,  na pewno zainteresuj Cię ten gadżet. Dzięki niemu kosmetyczka sprawnym ruchem usuwa znienawidzone przez nas zaskórniki.

 

Kontrowersyjne nagranie w tydzień obejrzało 17 milionów osób. Wszyscy zadają sobie jedno pytanie, gdzie można dostać ten zaskakujący  gadżet?

 

Narzędzie z pozoru przypomina pęsetę, jednak tym razem jej końcówki zagięte są w dość charakterystyczny sposób.  Dzięki nim kosmetyczka za jednym pociągnięciem  usuwa z porów wszystkie zanieczyszczenia.

 

Internauci zdradzili, że upragnione akcesorium można kupić na Amazonie (curved needle blackhead remover). Kosztuje kilka dolarów. Skusicie się?

 

curved needle blackhead remover

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *