SZUKAJ
Zakupy
0

Królowa wśród pomadek – Frog Prince. Na czym polega jej zielony fenomen?

Na widok tej pomadki Twoje koleżanki zielenieją z zazdrości. To, że jest zielona nie ma żadnego znaczenia, obecnie jest jedną z najlepiej sprzedających się pomadek w USA…

Królowa wśród pomadek – Frog Prince. Na czym polega jej zielony fenomen?

Na widok tej pomadki Twoje koleżanki zielenieją z zazdrości. To, że jest zielona nie ma żadnego znaczenia, obecnie jest jedną z najlepiej sprzedających się pomadek w USA. Skoro wszyscy za oceanem pragnął ją mieć, to znaczy, że coś w tym musi być.

My kobiety wiemy jak wielki problem stanowi dobranie odpowiedniego koloru szminki, który będzie współgrał z naszą karnacją, naturalnym odcieniem ust i kolorem włosów. Kupujemy wiele produktów do ust, ale czy efekt, który uzyskujemy zaraz po aplikacji jest tym, który chciałybyśmy uzyskiwać zawsze. Podobno wymarzonym kolorem ust jest taki, który zostaje na pomalowanych ustach dopiero po pocałowaniu nieznajomego, bądź zjedzeniu lizaka. Czyli, gdy pigment na ustach nieco zblednie, ale kolor nadal będzie zauważalny. Chodzi o zachowanie równowagi pomiędzy naturalnością, a makijażem. Nit nie mus wiedzieć, że to nie nasz naturalny kolor. Wielu producentów to obiecuje, ale niewielu z nich wywiązuje się z tej obietnicy. Jednak pojawiły się już na rynku pomadki, które dadzą nam efekt o jaki nam chodzi, to tzw. mood-changing lispticks, czyli takie, które zmieniają kolor pod wpływem naszego nastroju.

Fot: galilu.pl

lq_prince

Gwiazda,  o której dziś mówimy to Queen’s Frog Prince i należy do grona kosmetyków kameleonów. Jej zielony kolor może intrygować, ale zaraz po nałożeniu na usta, zmienia się z piękną, różową czerwień. Jest to produkt marki Lipstick Queen, który od momentu wprowadzenia na rynek utrzymuje się w pierwszej „5″ najlepiej sprzedających się pomadek.

Na czym polega fenomen tej ukrytej czerwieni? Za wszystkim stoi czerwony barwnik o nazwie Red27. Jeśli nie ma kontaktu z wodą pozostaje bezbarwny, jednak w kontakcie z wilgocią zmienia się jego pH, co powoduje tym samy zmianę koloru. Kolor tego produktu współgra z Twoją osobistą chemią, wszystko zależy od stopnia nawilżenia Twoich ust, skóry, a także wilgoci w powietrzu. W zależności od tego gdzie jesteś, jaka jest pogada, taki kolor będzie na Twoich usta. Prawdziwa magia! Cena pomadki to 115 zł.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *