SZUKAJ
Kultura
0

Ladies Day – Twoje Święto Kobiet!

Już za parę dni we wrocławskim hotelu Terminal odbędzie się wyjątkowa konferencja przeznaczona dla kilkuset pań. Poczuj się wyróżniona i dołącz do tej grupy już dziś!

Ladies Day – Twoje Święto Kobiet!

Już za parę dni we wrocławskim hotelu Terminal odbędzie się wyjątkowa konferencja przeznaczona dla kilkuset pań. Poczuj się wyróżniona i dołącz do tej grupy już dziś!

 

Lubisz towarzystwo inspirujących osób? Chcesz kreatywnie spędzić czas, a może szukasz sposobu na to, by na nowo uwierzyć w siebie? Dzień Kobiet może być do tego idealnym pretekstem, pod warunkiem jednak, że spędzisz go we Wrocławiu, podczas konferencji dla kobiet, które mają apetyt na życie. Mowa oczywiście o Ladies Day – projekcie, który łączy w sobie rozrywkę na wysokim poziomie, networking, ciekawe wykłady i warsztaty. Warto podkreślić zwłaszcza fakt, że Ladies Day to wydarzenie poświęcone dla wyjątkowo szerokiego grona kobiet:

 

 

– Zazwyczaj w naszych spotkaniach brało udział 100-120 kobiet. Teraz kilkaset kobiet na sali to ogromne wyzwanie, jednak pragnę stworzyć dla kobiet konferencję, jakiej jeszcze nie było. – mówi Magda Szewczuk, założycielka kobiecej organizacji Czerwona Szpilka i organizatorka konferencji – Ladies Day to zarówno merytoryczne wykłady, ale również możliwość nawiązania biznesowych kontaktów i rozrywka na najwyższym poziomie. Połączenie przyjemnego z pożytecznym. Tego dnia kobiety będą mogły wysłuchać wartościowych wykładów z zakresu inteligencji emocjonalnej, realizacji celów czy zdrowego odżywiania. Oprócz tego uczestniczki wysłuchają inspirujących wywiadów z kobietami, które na co dzień prowadzą własne biznesy i chcą podzielić się swoją receptą na sukces z innymi. Dzień przepleciony będzie muzycznymi wystąpieniami, a na zakończenie dla wszystkich zaśpiewa Anna Wyszkoni.

 

Program zajęć będą szczelnie wypełniać spotkania z takimi osobistościami świata nauki, biznesu i kultury jak: Renata Frączkiewicz-Krzal (prawnik, trener biznesu), dr n. med. Danuta Myłek (specjalista alergolog i dermatolog), Aleksander Sienkiewicz (trener Nowej Psychologii Sprzedaży), Izabela Jagosz (dziennikarka, pisarka), Marta Kaim (certyfikowany coach), Ilona Adamska (wydawca branżowych portali i magazynów). Nie zabraknie też miejsca na networking – podczas Ladies Day można nawiązać kontakty, które być może zaprocentują w trakcie rozwijania własnego biznesu. Ponadto bogate panele dyskusyjne usatysfakcjonują panie, które na pierwszym miejscu stawiają na rozwój osobisty. Już od samego początku konferencji towarzyszyć nam będą artystyczne uniesienia – na otwarcie konferencji zaśpiewa piosenkarka jazzowa – Katarzyna Mirowska, następnie wysłuchamy zespołu Girls on fire, obejrzymy występ szkoły tańca Grotesque, a pod koniec dnia wyluzujemy się przy piosenkach Anny Wyszkoni. Brzmi fantastycznie? Już dziś zgłoś swój udział – zostało zaledwie kilka wolnych miejsc!

 

Jeśli do tej pory myślałaś, że kobiety to “słaba płeć”, po 18 marca przestaniesz w ten sposób patrzeć na świat. Pomoże ci w tym Ladies Day – niezwykły projekt dla kobiet, które chcą czerpać radość z każdego dnia. Nie może cię tam zabraknąć!

 

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *