SZUKAJ
Dom i Wnętrze
0

Londyńska moda w kuchni i salonie

Kilka drobnych, ale wyrazistych dodatków potrafi odmienić całe wnętrze. Taka jest kolekcja GILTIG, która powstała dzięki współpracy IKEA z londyńską projektantką odzieży męskiej…

Londyńska moda w kuchni i salonie

Kilka drobnych, ale wyrazistych dodatków potrafi odmienić całe wnętrze. Taka jest kolekcja GILTIG, która powstała dzięki współpracy IKEA z londyńską projektantką odzieży męskiej – Katie Eary. Przyciągająca wzrok limitowana seria naczyń, akcesoriów kuchennych, tekstyliów oraz dekoracji, trafiła właśnie do sklepów IKEA w Polsce.

Znakiem rozpoznawczym projektów Katie Eary są unikalne wzory i intensywne kolory. Artystka specjalizująca się w technice druku cyfrowego, nieustannie eksperymentuje i bawi się kształtami. Czerwony mózg, błękitna ryba czy gałka oczna to tylko wybrane motywy, które dzięki tej technicy znalazły się na produktach IKEA.

Nasza nowa kolekcja jest skierowana do każdego, kto poprzez wnętrze swojego domu pragnie wyrazić osobowość i wyróżnić się spośród tłumu. GILTIG to zaproszenie, by podkręcić zmysły – szaleństwo kolorów i wzorów, jakiego jeszcze nie było. Cieszymy się ze współpracy z Katie Eary, ponieważ dzięki produktom z kolekcji GILTIG każdy może mieć odrobinę świata mody w swoim domu – podkreśla Małgorzata Jezierska, Specjalista ds. PR, IKEA Retail w Polsce.

Fot: Materiały prasowe

IKEA GILTIG (1)

Limitowana seria londyńskiej projektantki to m.in. talerze, kubki, miski, bawełniane torby, poszewki na poduszki czy fartuchy.

Jestem projektantką odzieży męskiej, ale uwielbiam też meble i artykuły wyposażenia wnętrz, więc kiedy dostałam tę propozycję, od razu wiedziałam, że to jest to. Dobry dom wcale nie polega na wypełnianiu przestrzeni szpanerskimi, efekciarskimi przedmiotami, ale na posiadaniu rzeczy, które uzupełniają twoją osobowość. Dzięki temu, gdy wchodzisz do czyjegoś domu, masz wrażenie, jakbyś znalazł się w głowie danej osoby – komentuje Katie Eary.

Fot: Materiały prasowe

IKEA GILTIG

Kolekcja GILTIG jest pierwszą, ale – jak zapowiada szwedzka sieć – nie ostatnią współpracą IKEA z projektantami mody.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *