SZUKAJ
Kultura
0

Łowca powraca: Charlize Theron i Chris Hemsworth w nowym filmie “Łowca i Królowa Lodu”

Pamiętacie „Królewnę Śnieżkę i Łowcę" z Kristen Stewart, Charlize Theron i Chrisem Hemsworthem? Twórcy postanowili powtórzyć sukces niniejszej produkcji i nagrali kolejną cześć o przygodach dzielnego i przystojnego łowcy. Już niebawem, bo 22 kwietnia 2016 roku do polskich kin trafi "Łowca i Królowa Lodu". Pewnie już się domyślacie, że głównego bohatera zagra Chris Hemsworth, a [...]
Łowca powraca: Charlize Theron i Chris Hemsworth w  nowym filmie “Łowca i Królowa Lodu”

Pamiętacie „Królewnę Śnieżkę i Łowcę” z Kristen Stewart, Charlize Theron i Chrisem Hemsworthem? Twórcy postanowili powtórzyć sukces niniejszej produkcji i nagrali kolejną cześć o przygodach dzielnego i przystojnego łowcy. Już niebawem, bo 22 kwietnia 2016 roku do polskich kin trafi “Łowca i Królowa Lodu”. Pewnie już się domyślacie, że głównego bohatera zagra Chris Hemsworth, a złą królową Ravennę zagra Theron. W tej części pojawią się również zupełnie nowe postacie – wojowniczka Sara (Jessica Chastain), Freya, królowa Lodu (Emily Blunt) oraz William (Sam Claflin). Akcja filmu rozgrywa się przed pojawieniem Śnieżki. Zwiastun wygląda imponująco.

C

“Na długo nim królową Ravennę przeraziła rozkwitająca uroda Śnieżki i postępujące widmo utraty władzy, Ravenna w cichości przyglądała się jak jej siostra Freya, po bolesnej zdradzie opuszcza Królestwo. Potrafiąca zamrażać swoich wrogów, Królowa Lodu Freya spędza lata w samotności, tworząc legion śmiercionośnych łowców, w którego zastępach znajdują się Łowca Eryk i wojowniczka Sara. Kierują się oni jedną zasadą – nigdy nie kochać. Kiedy Freya dowiaduje się o losach swej siostry, wzywa swoich zaufanych łowców, by sprowadzili Magiczne Zwierciadło…”

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *