SZUKAJ
Kultura
1

Meghan Markle jest w ciąży – para książęca spodziewa się dziecka

Głównymi tematem na portalach plotkarskich było: ”Dlaczego Książna Meghan zasłania swój brzuch? Co ma do ukrycia?” Para nie trzymała nas długo w niepewności…

Meghan Markle jest w ciąży – para książęca spodziewa się dziecka

Niecałe pięć miesięcy temu w rodzinie królewskiej miało miejsce huczne wydarzenie: ślub Harry’ego i Meghan. Mogliśmy o tym przeczytać niemalże wszędzie, dziś natomiast para książęca oficjalnie poinformowała, że Meghan Markle jest w ciąży.

 

Niedawno pojawiły się spekulacje, że Meghan Markle jest w ciąży, jednak nie było to nic pewnego. Para książęca najwyraźniej doszła do wniosku, że dłuższe trzymanie wszystkich w niepewności nie ma najmniejszego sensu i oficjalnie poinformowali świat, że spodziewają się dziecka. Dokłada data porodu, nie została ujawniona. Wiadomo jedynie, że najmłodszy członek rodziny królewskiej przyjdzie na świat wiosną 2019 roku.

 

Nie mamy najmniejszych wątpliwości

 

Tuż po wylądowaniu pary książęcej w Sydney pojawiły się spekulacje, że Meghan Markle jest w ciąży. Nie ma się co dziwić, że czekający na lotniku tłum dziennikarzy oraz sympatyków od razu wiedział, co jest na rzeczy. Księżna Sussex przez cały czas zasłaniała swój brzuch stosem segregatorów.

 

Oficjalne źródła

 

Meghan Markle jest w ciąży

 

Głównymi tematem na portalach plotkarskich było: ”Dlaczego Książna Meghan zasłania swój brzuch? Co ma do ukrycia?” Para nie trzymała nas długo w niepewności. Około godziny 9 czasu polskiego, Pałac  Kensington oficjalnie poinformował, że Meghan i Harry spodziewają się dziecka.

 

Kamuflaż

 

Wierni i czujni obserwatorzy już wcześniej mogli podejrzewać, że Meghan Merkle jest w ciąży. To nie pierwsza sytuacja, kiedy Meghan stara się zakryć swój brzuch, a mianowicie trzy dni temu para książęca gościła na ślubie księżniczki Eugenii. Na zdjęciach z uroczystości możemy zobaczyć, jak Księżna starannie zasłania brzuch kopertówką. Kolejną rzeczą wzbudzająca podejrzenia była kreacja, która wyjątkowo nie miała wcięcia w talii, a jak wiadomo Książna lubi podkreślać swoją figurę.

 

Podziel się:
 • googleplus
 • linkedin
 • tumblr
 • rss
 • pinterest
 • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 1 komentarz

 • ACHa pisze:

  …co tam można zasłaniać w pierwszym trymestrze?

 • Zostaw komentarz

  Chcesz wyrazić swoją opinię ?
  Zostaw odpowiedź!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *