SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Męska stylizacja na randkę

Już za monet weekend, a Ty umówiłeś się na randkę i nie wiesz co na siebie włożyć, by zrobić na niej wrażenie? Spróbujemy Ci coś doradzić.Utrwaliło się przekonanie, że stanie przed szafą i wypowiadanie słów „znów nie mam w co się ubrać..” jest głównie przypisywane płci pięknej. Okazuje się jednak, że Panowie, również stoją przed takim dylematem tyle, że głośno się do tego nie przyznają.

Męska stylizacja na randkę

Już weekend, a Ty umówiłeś się na randkę i nie wiesz co na siebie włożyć, by zrobić na niej wrażenie? Spróbujemy Ci coś doradzić.

Utrwaliło się przekonanie, że stanie przed szafą i wypowiadanie słów „znów nie mam w co się ubrać..” jest głównie przypisywane płci pięknej. Okazuje się jednak, że Panowie, również stoją przed takim dylematem tyle, że głośno się do tego nie przyznają. I nie muszą, ważne by wyglądali dobrze i czuli się pewnie w swoim wizerunku. Wówczas nikt nie będzie się zastanawiał, że jeszcze godzinę temu. któryś z nich nie mógł się zdecydować co na siebie włożyć. Ty też możesz należeć do grona. Sprawdź jakie propozycje dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz coś dla siebie.

Wybór stroju zależy od miejsca, w który ma odbyć się randka. Jeśli wybierasz się na kolacje do restauracji, mimo, że to nie jest formalne spotkanie musisz wglądać świetnie i elegancko.

Polecam zestawy „wielowarstwowe”. Stylizacja będzie o wiele ciekawsza, gdy rozbudujesz ją ciekawymi elementami.

fot: mango.com

Gdy zechcesz dodać sobie trochę nonszalancji i luzu postaw na trampki. Idealnie przełamią elegancką kompozycję i sprawią, że całość będzie wyglądała modnie i z klasą. Poza tym, gdyby wieczór miał się przenieś w inne, mniej formalne miejsce nadal będziesz wyglądać dobrze.

fot: Zara men's lookbook 2014

Gdy zaprosiłeś swoją wybrankę na spacer wybierz stylizację bardziej street’ową. Tym razem możesz wybrać pomiędzy kardiganem, a sportową marynarką, która nadal będzie utrzymywać cały strój w eleganckiej konwencji.

fot: mango.com

fot: mango.com

Jeśli Twoja randka odbywa się w plenerze i ma charakter rowerowej wycieczki postaw na wygodę i letnie dodatki.

fot: mango.com

Diabeł w tkwi w szczegółach, w związku z tym nie możesz zapomnieć o dodatkach, które dopełnią całość stylizacji.

fot: mango.com

Koncert to również dobry pomysł na randkę. Postaw na skórzaną kurtkę i koszulę w kartę. Razem z jeansami będą stanowić idealne połączenie.

fot: pullandbear.com

Mamy nadzieję, że któraś z naszych propozycji przypadnie Wam do gustu i znajdziecie coś dla siebie.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *