SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Mikrotrend, który musisz wypróbować: dopasuj torebkę do swojej sukienki

Jeśli tej jesieni miałybyśmy wynieść lekcje prosto z wybiegu, to dotyczyłaby ona na pewno jednego dość nietypowego trendu – dopasowania torebki do bazowego elementu naszej stylizacji. Może być nim sukienka…

Mikrotrend, który musisz wypróbować: dopasuj torebkę do swojej sukienki

Jeśli tej jesieni miałybyśmy wynieść lekcje prosto z wybiegu, to dotyczyłaby ona na pewno jednego dość nietypowego trendu – dopasowania torebki do bazowego elementu naszej stylizacji. Może być nim sukienka, płaszcz, spódnica. Oczywiście nie jest to wiodący trend, ale nic nie stoi na przeszkodzie by go wypróbować. Aby to zrobić , czerpmy inspiracje prosto od modowych guru.

Podczas jesiennych pokazów mody, Chanel udowodniała, że można łączyć ze sobą wiele kolorowych i wyrazistych form. Ta zygzakowata spódnica przykuła naszą uwagę najbardziej. Teraz wystarczy tylko znaleźć na to odpowiednie fundusze ….

Fot: Fall 2015 Ready-to-Wear Chanel, vogue.com

Jesteście ciekawe,  jak owe dopasowanie widziane jest oczami Victoria Beckham? Klasycznie i elegancko, idealna wersja do pracy.

Fot: popsugar.com

Marc Jacobs udowadnia po raz kolejny, że w prezentacji tego trendu więcej znaczy po prostu więcej. Obok tego futra i odpowiednio wystylizowanej torebki nie można przejść obojętnie. Oczywiście my stawiamy na sztuczne futra.

Fot: Fall 2015 Ready-to-Wear, Marc Jacobs -vogue.com

W zakresie tworzenia stylizacji opierającej się na wersji head-to-toe wielu projektantów pragnie pozostać przy jednej tkaninie. Spojrzenie DVF na ten trend robi wrażenie, zawiązywana sukienka obsypana konfetti i dopasowana torebka. Dla nas bomba.

Fot: nymag.com

Planujesz cały dzień spędzić w gronie swoich przyjaciółek? Zabawna stylizacja od Carven  będzie jak znalazł.

Fot: nymag.com

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *