SZUKAJ
Gadżety
0

Modny i ekologiczny gadżet, czyli słuchawki od Jungholz

Co raz częściej w świecie mody pojawiają się drewniane akcesoria. Mieliśmy już do czynienia z drewnianymi zegarkami, oprawkami do okularów, a teraz nadszedł czas na prawdziwy hit – Słuchawki Jungholz. Jest to nie tylko mody, ale i ekologiczny gadżet…

Modny i ekologiczny gadżet, czyli  słuchawki  od Jungholz

Co raz częściej w świecie mody pojawiają się drewniane akcesoria. Mieliśmy już do czynienia z drewnianymi zegarkami, oprawkami do okularów, a teraz nadszedł czas na prawdziwy hit – Słuchawki Jungholz. Jest to nie tylko mody, ale i ekologiczny gadżet. Producent zapewnia, że na miejsce każdego wykorzystanego do produkcji drzewa, zostanie zasadzona nowa roślina. Najważniejsze jest to, że będzie można sprawdzić, czy firma wywiązała się ze swojej ekologicznej obietnicy. Wystarczy smartfon i Google Maps by zlokalizować nowo zasadzone drzewko.

W języku niemiecki Jungholz oznacza młode drewno. I to właśnie z tego materiału słuchawki są produkowane Zaprojektowała je hamburska projektantka Kristina Düver, której zależało na połączeniu wysokiej jakości wykonania z troską o środowisko naturalne. Naszym zdaniem udało się jej w pełni zrealizować ten zamysł.

Oprócz tego Jungholz Kopfhörer zależy na edukacji młodego pokolenia i przez tą akcje chce zachęcić go do dbania o środowisko. To oni stanowią główne grono odbiorców tego gadżetu.

Słuchawki pakowane są w designerskie, ekologiczne opakowanie, które bardzo ładnie się prezentuje. Tak zapakowany prezent z pewnością będzie wyglądał efektownie i zachwyci niejednego  fana muzyki, ale i ekologii.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *