SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Modowa Gra o tron- Stylizacje inspirowane kobietami z kultowego serialu

Piękne, odważne i ambitne. Kobiety z Gry o tron nie tylko imponują charakterem, ale również stylizacjami. Ubierz się jak twoja ulubiona postać z serialu, zawładnij letnimi …

Modowa Gra o tron- Stylizacje inspirowane kobietami z kultowego  serialu

Piękne, odważne i ambitne. Kobiety z Gry o tron nie tylko imponują charakterem, ale również stylizacjami. Ubierz się jak twoja ulubiona postać z serialu, zawładnij letnimi promocjami i zdobądź tron mody.

Daenerys Targaryen

Odważna i śmiała, choć w stylu romantyczna i delikatna. Zwiewne sukienki i pastelowe kolory idealnie podkreślają jej dziewczęcą urodę. Na wyprzedaże wybrałaby się po złote sandałki. Gratis dostałaby pewnie smoka albo nawet dwa.

Cersei Lannister

Kobieta-wamp, piękna i zaborcza. Jej ulubione połączenia to czerwień i złoto – królewskie kolory, po które sięga jak po władzę. Dokładnie wie, czego chce i jak to zdobyć, również na zakupach. Do współczesnej stylizacji wybiera czerwoną, dopasowaną sukienkę ze skóry.

Margaery Tyrell

Elegancka, ale przy tym delikatna. Wyćwiczona w sztukach manipulacji księżniczka, która potrafi swój niewinny urok wykorzystać do własnych celów. Jej ulubiony kolor to royal blue. Często bywa na weselach, również swoich. Jako pragmatyczka, wybiera na nie szykowne i dobrze skrojone sukienki, odcinane w talii. To bezpieczny i efektowny fason dla każdej sylwetki.

Brienne z Tarthu

Odważna i wojownicza, wygląd nie jest dla niej najważniejszy. Nie goni ślepo za modą, stawia na wygodę i praktyczność. Nie boi się iść pod prąd utartym schematom przewidzianym dla kobiet. Nigdy nie nosi sukienek, ale umie zabłysnąć w inny sposób.

Sansa Stark

Dobrze ułożona, ufna, marząca o księciu z bajki, który nigdy nie nadchodzi. Na otarcie łez chodzi na zakupy. Preferuje stonowane stylizacje, które wydobędą jej naturalne piękno. Dba o wygląd, lubi się stroić i śledzi najnowsze modowe trendy.

Stylizacje: kodyrabatowe.pl

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *