SZUKAJ
Dom i Wnętrze
0

Morska łazienka

W warsztacie każdego dekoratorka motywy marynarskie zajmują szczególne miejsce. Morze to temat ponadczasowy, a łodzie, muszelki, ryby i rozgwiazdy są wdzięcznymi elementami dekoratorskimi…

Morska łazienka

W warsztacie każdego dekoratorka motywy marynarskie zajmują szczególne miejsce. Morze to temat ponadczasowy, a łodzie, muszelki, ryby i rozgwiazdy są wdzięcznymi elementami dekoratorskimi. Poza tym myśl o błękitnym bezkresie ciągnącym się aż po horyzont uspokaja i pozwala odpocząć. Pozostaje tylko się zanurzyć, a skoro woda, to marzenia o morskim wystroju najlepiej zrealizować w łazience .

Fot: Pinterest

Kąpiel w takim wnętrzu z pewnością przypomni nam o wakacjach. Zbierając pomysły i inspiracje na urządzenie łazienki w tym stylu przypomnijcie sobie ostatnią wizytę nad morzem: kolory – błękit, szarość, akwamaryna, wspomnienie o słonym pyle wodnym i kształtach fal, drewnianych pokładach z leżakami, których płótno wypłowiało od słońca, kołyszące się na przystani wielobarwne łodzie, suszące się na molo sieci rybackie i zwoje lin a pod wodą – pełno mieszkańców morza o dziwnych kształtach i kolorach.

Właściwy efekt osiągniecie stosując różne odcienie kolorów morza o nasyconych barwach: niebieskiej i niebieskozielonej na śnieżnobiały lub piaskowy, odzwierciedlające morski brzeg. Starajcie się ograniczać do podstawowego zestawu kolorów, odcienie o podobnej intensywności lub różne tony jednego koloru. Jeśli dodacie morskie akcesoria otrzymacie całość, pamiętajcie żeby nie przedobrzyć z dodatkami. Wówczas marynarska łazienka straci swój urok i charakter i zamieni się w straganik z morskimi pamiątkami.

Fot: e-lazienki.pl

Fot: e-lazienki.pl

Fot: Pinterest

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *