SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Najmodniejsze paznokcie tej jesieni

Kulisy wybiegów to nie tylko ubrania, od kilku sezonów projektanci prześcigają się w pokazywaniu najciekawszych kolorów lakierów do paznokci. Tym razem na prowadzenie wysunął się fiolet, który na dłoniach modelek pojawił się aż w pięciu odcieniach…

Najmodniejsze paznokcie tej jesieni

Kulisy wybiegów to nie tylko ubrania, od kilku sezonów projektanci prześcigają się w pokazywaniu najciekawszych kolorów lakierów do paznokci. Tym razem na prowadzenie wysunął się fiolet, który na dłoniach modelek pojawił się aż w pięciu odcieniach. Od lawendowego z błyszczącymi drobinami u Givenchy, aż po ciemno wrzosowy – jak na pokazie Paula Smitha. Najlepiej jest wybrać dwa tony z tej kolorystycznej palety i malować nimi paznokcie u  dłoni i stóp.

Modne będą również odcienie znajdujące się między ciemną zielenią a turkusem. Niech kolor będzie głęboki niczym morska toń. Z takimi paznokciami będzie wygadać wyjątkowo elegancko. Idealny odcień na wieczorne wyjście.

Głębia koloru

1. Lakier Artdeco – 29,90zł
2. Lakier Astor Fashion Studio – 3, 99zł
3. Rimmel 60 Seconds Lakier- 4,99zł

Karminowe usta i paznokcie przestały być już zarezerwowane tylko na wieczorne wyjście. Mocną czerwień w makijażu projektanci zestawili z modą codzienną, co czyni ją bardziej na luzie. Śmiało możesz malować paznokcie na czerwono do codziennych stylizacji, nawet jeśli wychodzisz tylko na kawę czy  spacer.

Rimmel I Love Lasting Finish - 4,99 zł

Ile odcieni może mieć złoto? Wystarczy wymieszać ją z kroplą szarości, zieleni czy błękitu by uzyskać oryginalny efekt manikiuru. Taki lakier sam w sobie zastępuje biżuterię. Oprócz swojej absolutnej wyjątkowości i trwałości lakiery OPI są polecane przez profesjonalistów także z faktu, że nie zawierają szkodliwych substancji jak DBP, Toluen, Formaldehyd.

Lakier z OPI - 49,90zł

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!