SZUKAJ
Kulinaria
0

Niezwykłe obrazy stworzone z jedzenia. Wyglądają tak słodko, że żadnej niejadek się im nie oparze

Patrząc na te zdjęcia przypominają nam się czasy dzieciństwa, kiedy to z jajek, pomidora i majonezu potrafiliśmy wyczarować jadalne muchomorki. Pomagało to zaostrzyć apetyty u niejednego niejadka…

Niezwykłe obrazy stworzone z jedzenia. Wyglądają tak słodko, że żadnej niejadek się im nie oparze

Patrząc na te zdjęcia przypominają nam się czasy dzieciństwa, kiedy to z jajek, pomidora i majonezu potrafiliśmy wyczarować jadalne muchomorki. Pomagało  to zaostrzyć apetyty u niejednego niejadka. Japonka Rikako Ezumi z jedzenia potrafi wyczarować jeszcze piękniejsze cuda. Każdy pomysł jest  również oryginalny i z pewnością namalował  na twarzach dzieci niejeden uśmiech.

Widać, że każdy z tych posiłków przyrządzany  jest z sercem. Aby je przygotować potrzeba sporo kreatywności i cierpliwości. To idealna metoda na ćwiczenie wyobraźni… Nic tego bardziej nie potwierdzi, jak sama autorka tych pyszności – Rikako Ezumi, która każdego dnia na swój instagramowy profil wrzuca zachwycające zdjęcia jedzenia. Mamy tam wszystko, uśmiechnięte jajka, omlety, dziewczynkę z kwiatami we włosach, kotki, misie, pszczółki. Prawdziwy raj dla podniebienia. Każde danie przedstawione na zdjęciu woła „Zjedz mnie!”. Nie można się zatem dziwić, że profil Rikako śledzi  już ponad 48 tys. osób na całym świecie.

Fot: yur_rii Instagram

Fot: yur_rii Instagram

Jeśli macie w domu prawdziwego niejadka, zawsze możecie zaczerpnąć trochę inspiracji. Maluch o wiele chętniej sięgnie po uśmiechającego się do niego misia z kanapki, niż zwykłą kanapkę z serem i szynką. To również zachęci dziecko do jedzenia warzyw. Trochę kreatywności może zdziałać cuda. Dla Was samych to również będzie frajda. Zaproście do zabawy swoje pociechy …kuchnia pełna uśmiechu to najlepsza kuchnia na świecie.

Fot: yur_rii Instagram

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *