SZUKAJ
Motoryzacja
0

Nowy Volkswagen Caddy- światowa premiera w Poznaniu

Rzadko się zdarza, że światowa premiera nowego modelu samochodu odbywa się w Polsce. Nowy Volkswagen Caddy został zaprezentowany w Poznaniu. Co mam nam do zaoferowania nowy model tego samochodu?..

Nowy Volkswagen Caddy- światowa premiera w Poznaniu

Rzadko się zdarza, że światowa premiera nowego modelu samochodu odbywa się w Polsce. Nowy Volkswagen Caddy został zaprezentowany w Poznaniu. Co mam nam do zaoferowania nowy model tego samochodu?

System świateł drogowych Light Assist, dostępny w ramach dodatkowego wyposażenia automatycznie włącza się i wyłącza w odpowiednich warunkach światła drogowe. W ramach tego wyposażenia dostępny jest również system rozpoznający zmęczenie kierowcy. Gdy podczas jazdy zauważy, że styl jazdy odbiega od stylu uznanego za normalny – zaleci postój, jeśli okaże się to konieczne. Z kolei ogrzewanie przedniej szyby zadba o  dobrą widoczność na drodze.

Wśród czterech jednostek TDI rolę podstawowej pełni czterocylindrowy silnik o pojemności dwóch litrów. Jest on dostępny w wersjach o różnej mocy – od 75 KM, aż do topowej, uzyskującej 150 KM. W ofercie przewidziano także trzy silniki benzynowe, od czterocylindrowego 1.2 TSI o mocy 84 KM, poprzez trzycylindrowego 1.0 TSI uzyskującego 102 KM, po czterocylindrowego 1.4 TSI generującego moc 125 KM.

Podstawowe ceny nowego Caddy w Niemczech wynoszą 14 785 euro (netto, wersja dostawcza) oraz 15 330 euro netto (18 242,70 euro brutto, wersja Conceptline, zastępująca dotychczasową odmianę Startline). Są to ceny wersji z podstawowym silnikiem TSI o mocy 62 kW/84 KM. W Polsce cenniki zostaną opublikowane w kwietniu.

Fot: Volkswagen Caddy materiały parsowe

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!