SZUKAJ
Dom i Wnętrze
0

Odzyskaj miejsce w małej sypialni: 8 inspiracji na łóżka w wersji loft

Łóżka, które z reguły pojawiały się w niektórych domach gównie na poddaszu z biegiem czasu, trafiły również do małych sypialni, gdzie stanowią idealny sposób na …

Odzyskaj miejsce w małej sypialni: 8 inspiracji na łóżka w wersji loft

Łóżka, które z reguły pojawiały się w niektórych domach gównie na poddaszu z biegiem czasu, trafiły również do małych sypialni, gdzie stanowią idealny sposób na odzyskanie wolnej przestrzeni. Jeśli nadal nie wypróbowałeś tego pomysłu i zastanawiasz się jak przerobić małą sypialnię, by nie przypominała graciarni, a stylowy kącik do spania, gdzie będziesz odpoczywał, a nie czuł się przytłoczony pod stertą piętrzących się rzeczy, te rozwiązania mogą Cię zainspirować i zachęcić do zmian. Nie bój się, że Twój sufit będzie zbyt niski. Nowoczesne łóżka w stylu loft są proste, stylowe, a co najważniejsze nastawione na maxymalizację Twojej przestrzeni. Jeśli to Cię nie przekonuję zobacz nasze propozycję!

 

Zobacz jeszcze: Moda na lofty, sposób na nietypowe mieszkanie według Woronicza QBIK

Fot: Pinterest

Kto powiedział, że w małej sypialni musi być tylko jedno łóżko? Dzięki temu rozwiązaniu zyskasz kolejną mini sypialnię na piętrze. Pomieszczenie idealne do urządzenia chociażby pidżama party.

Fot: Pinterest

Łóżko w stylu loft może być dyskretnie schowane nad drzwiami, a tym samym wzbogacić wnętrze o dodatkową szafę na płaszcze. Śmiały kolor na suficie sprawi, że całość będzie wyglądała bardzo nowocześnie.

Fot: Pinterest

Gdy Twoje wnętrze charakteryzuje się bardzo wysokim sufitem nadal śmiało możesz korzystać z koncepcji łóżka w loftowym stylu. Pod nim możesz zorganizować przestrzeń na wyeksponowanie przedmiotów codziennego użytku, lub takich, które chcesz mieć zawsze pod ręką. Całość wygląda bardzo stylowo i nowocześnie.

Fot: Pinterest

Zawsze możesz połączyć zestaw wypoczynkowy na dole z ukrytym za  półką z książkami kolejnym łóżkiem.

Fot: Pinterest

Jeśli chcesz odwrócić uwagę od łóżka, zawsze możesz utrzymać górę w białej konwencja, a bardziej dramatyczny wystrój zachować na dole. Nikt nie zwróci uwagi na to, że zapomniałeś go posłać.

Fot: Pinterest

Nie trzeba budować sypialni blisko sufitu. Nawet niewielka platforma pod spodem może dać Ci idealną przestrzeń do zagospodarowania. Zrób z niej regał, szafę bądź mini garderobę. Inwencja zależy od Ciebie.

Fot: Pinterest

Zawsze możesz wykorzystać swoją kreatywność. Baw się i decyduj, w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swojego łóżka na antresoli. Liny, drabina, a może skałki?

Fot: Pinterest

Możesz użyć zestawu składającego się z łóżka i stelaża, który je podtrzymuje. Wstaw zasłony i ciesz się nową garderobą. Idealne rozwiązanie za dla wszystkich fashionistek.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!