SZUKAJ
Dom i Wnętrze
0

Odżywka do włosów zastąpi Ci niejeden preparat

Kupując odżywkę do włosów głównie myślimy o pielęgnacji i poprawieniu kondycji naszych włosów. Jej zastosowanie jednak na tym się nie kończy. Zobaczcie w czym może Wam pomóc ten kosmetyk…

Odżywka do włosów zastąpi Ci niejeden preparat

Kupując odżywkę do włosów głównie myślimy o pielęgnacji i poprawieniu kondycji naszych włosów. Jej zastosowanie jednak na tym się nie kończy. Zobaczcie w czym może Wam pomóc ten kosmetyk.

Z

mywanie makijażu

Po co kupować drogie kosmetyki do demakijażu, skoro możesz sięgnąć po odżywkę do włosów, stojącą na półce w łazience. Szybko i bez trudu zmyjesz z niej makijaż z twarzy.

Z

suń pierścionek z palca

Jeśli stary pierścionek babci utknął Ci na placu, posmaruj palec odżywką do włosów. Teraz pierścionek bez trudu powinien się ześlizgnąć.

C

hroń buty w złą pogodę

Sól i inne chemikalia nie będą wsiąkały w skórzane buty, jeśli posmarujesz je odżywką do włosów. Odżywka doskonale impregnuje skórę.

P

osmaruj zamek błyskawiczny

Wypadasz z domu, wkładasz w biegu kurtkę i suwak nie chce się zapiąć. Posmaruj zęby zamka odżywką do włosów, nie powinno już być z nim problemów.

P

osmaruj nogi podrażnione po goleniu

Skóra na nogach po goleniu bywa podrażniona i szorstka . Posmaruj ją odżywką do włosów. Działa ona jak mleczko do ciała i przynosi natychmiastową ulgę.

P

osmaruj karnisz od zasłony prysznicowej

Jeśli zasłonka nie chce się gładko przesuwać i woda pryska na podłogę w łazience posmaruj karnisz odżywką do włosów. Zmniejszy ona tarcie kółek, na których zawieszona jest zasłona.

Z

apobiegnij rdzewieniu narzędzi

Każdy majsterkowicz wie, że nie wystarczy mieć narzędzia, trzeba o nie dbać. Nie będą rdzewieć, jeśli będziemy je smarować odżywką do włosów.

N

aoliw kółka w deskorolce

Jeśli kółka w deskorolce, czy rolkach skrzypią lub źle się kręcą, wypróbuj odżywkę do włosów. Posmaruj osie kółek. Dzieciaki znikną za rogiem szybciej niż błyskawic.

W

ypoleruj stal nierdzewną

Zapomnij o drogich specyfikach do polerowania stali. Posmaruj armaturę i wszystkie inne przedmioty, które powinny błyszczeć, odżywka do włosów. Zatrzyj jej nadmiar miękką ściereczką i podziwiaj jak wszystko pięknie lśni.

W

yczyść i nabłyszcz liście roślin doniczkowych

Kiedy nadchodzi czas odkurzania domowych roślin doniczkowych, na miękką szmatkę trochę odżywki do włosów i wetrzyj ją w liście. Brud zniknie, a liście będą pięknie lśniły.

W

yczyść jedwab

Czy masz tyle odwagi, żeby wyprać w wodzie jedwabną bluzkę , która ma metkę napisem „prać tylko na sucho” ? Jeśli tak, nalej wody (ciepłej do bieli, a zimnej do kolorów) do miski, dolej łyżkę odżywki do włosów i zamocz bluzkę na kilka minut. Wyciągnij ją, opłucz i powieś do wyschnięcia. Odżywka do włosów sprawi, że tkanina będzie miękka i delikatna w dotyku.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *