SZUKAJ
Dom i Wnętrze
0

Pachnąca szafa: Co zrobić, by ubrania po wyjęciu z szafy nadal pachniały ?

Która z nas nie chce, aby w jej szafie unosił się subtelny kwiatowy zapach? Wydając pieniądze na ubrania chcemy, jak najdłużej zachować je w świeżości i jak najlepszej jakości…

Pachnąca szafa: Co zrobić, by ubrania po wyjęciu z szafy nadal pachniały ?

Która z nas nie chce, aby w jej szafie unosił się subtelny kwiatowy zapach? Wydając pieniądze na ubrania chcemy,  jak najdłużej zachować je  w świeżości i jak najlepszej jakości. Stosujemy odpowiedni płyny do płukania, proszki, zwracamy uwagę na wybierany program, ale co dalej? Co zrobić, by po odłożeniu do szafy pachniały tak, jakbyśmy je dopiero wyjęły z pralki. Znamy kilka sprawdzonych sposobów, które zadbają o ładnych zapach w Twojej szafie. Dzięki temu Twoje ubrania za każdym razem będą pachniały tak jak lubisz. Poznaj zapachowe triki!

1

Odpowiednia cyrkulacja powietrza

Bardzo dużo kobiet popełnia jeden zasadniczy błąd, wypełnia szafę po brzegi. Ubrania nie mogą być upchnięte. Gdy będzie ich za dużo, nie zapewnisz im odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Pamiętaj o wietrzeniu szafy, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Otwórz drzwiom szafy i okno w pokoju. Niech Twoje ubrania pooddychają, a powietrze w szafie się odświeży.

2

Perfumy na ubraniach

Zazwyczaj perfumami spryskujemy swoje nadgarstki, okolice szyi, włosy. Spróbuj rozpylić perfumy w powietrzu i wejdź w powstałą mgiełkę. Zapach na ubraniach, utrzyma się znacznie dłużej, niż na Twojej skórze. Dzięki temu po odłożeniu do szafy, będę pachniały jeszcze przez długi czas.

Fot: Pinterest

Fot: Pinterest

3

Flakonik po perfumach

Każda z nas ma swoją ulubione perfumy, do których wraca. Zostaw jeden flakonik, otwórz go i włóż do szafy. Dzięki temu subtelny zapach perfum wypełni wszystkie pułki.

4

Zrób własne zapachowe torebki

O tej metodzie już pełnie słyszałaś. Lniane woreczki napełnij liściastą herbatą z dodatkiem olejku zapachowego. Herbata pochłonie nieprzyjemny zapach, a olej wypełni szafę pięknym zapachem.

5

Pachnące płatki kosmetyczne

Na pewno płatki kosmetyczne znajdują się w Twojej łazience. Skrop kilka ulubiony perfumami i pokładaj je do szuflad. Nawet skarpetki będą pachniały bajecznie.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *