SZUKAJ
Kultura
0

“Panowie, róbcie zdjęcia swoim kobietom”: ten apel obiegł Internet

Motywatorka Kaylin Maree Schimpf opublikowała na swoim Facebooku post, skierowany do mężczyzn, który w natychmiastowym tempie rozszedł się w Internecie – 63 tys. reakcji…

“Panowie, róbcie zdjęcia swoim kobietom”: ten apel obiegł  Internet

Motywatorka Kaylin Maree Schimpf opublikowała na swoim Facebooku post, skierowany do mężczyzn, który w natychmiastowym tempie rozszedł się w Internecie – 63 tys. reakcji, 19 tys. komentarzy i 33 tys. udostępnień. Te liczby mówią same za siebie.

 

Kaylin apeluje do mężczyzn, by zaczęli robić zdjęcia swoim kobietom. Fotografujecie je! Nie ma znaczenia, czy są uczesane, czy nie, umalowane, co mają na sobie, czy mają ochotę na zdjęcie, czy nie. Argumenty, które podała, są tak prawdziwe, że aż poruszają  – gdy bowiem ich zabraknie, to będzie jedyna pamiątka dla Was i Waszych dzieci. Czytają komentarze, od razu widać, że post najbardziej poruszył serca kobiet. Do tego stopnia, że zaczęły w komentarzach oznaczać swoich partnerów po to,  by przeczytali ten post i zaczęli je fotografować. Zdjęcie, szczególnie to niepozowane to bardzo ważna pamiątka dla całej rodziny.  Takich wspomnieć najlepiej jest gromadzić jak najwięcej.

 

 Fot: facebook.com/kaylin.m.schimpf

 

panowie-robcie-zdjecia-swoim-kobietom

 

Drodzy mężczyźni… róbcie zdjęcia…

 

Bez względu na to, jak wygląda, albo czy się zgadza, czy nie, róbcie zdjęcia. Może nie zastanawiasz się nad tym, ale ile to razy ona sfotografowała ciebie, twoją rodzinę, twoje życie. Ale kiedy jej zabraknie, te zdjęcia nie pokażą twoim dzieciom kobiety, która stała za obiektywem.

 

 

Rób zdjęcia. Brak uczesania, makijażu, albo brudny, stary t-shirt nie będą miały znaczenia dla twoich dzieci, kiedy ona pewnego dnia odejdzie. Będzie się liczyło to, że kochałeś to, co widziałeś na tyle, by uwiecznić to na zdjęciu, udokumentować, zachować ten monet z życia kobiety, którą kochasz. Rób to, co ona robi dla ciebie każdego dnia i uchwyć kilka momentów w czasie.

 

Bądź dumny. Fotografuj ją. Zanim zostanie matką i po porodzie.

 

Po prostu zrób zdjęcie…

 

 

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *