SZUKAJ
Zakupy
0

Piękno z natury na Targach Regionalia 2015

Firmy z branży kosmetycznej zaprezentują się podczas IV Targów Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia 2015, które odbędą się w dniach 17-19 kwietnia br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie…

Piękno z natury na Targach Regionalia 2015

Firmy z branży kosmetycznej zaprezentują się podczas IV Targów Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia 2015, które odbędą się w dniach 17-19 kwietnia br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Zwiedzający poznają zalety kosmetyków naturalnych oraz dowiedzą się na co zwracać uwagę w trakcie zakupów.

Podczas Targów Regionalia 2015 widoczny będzie prężnie rozwijający się sektor kosmetyczny. – Targi Regionalia podążają za trendami. Obserwujemy, jak na przestrzeni ostatnich lat wzrosła świadomość jak istotny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie mają nie tylko produkty, które spożywamy, ale i te, które stosujemy do pielęgnacji – mówi Bartosz Sosnowski, prezes Międzynarodowych Targów Polska.

Raport Instytutu GfK Polonia o rynku Health & Wellness w Polsce („Zdrowe Zakupy”,11.2014) potwierdza nowy trend, tzw. „modę na zdrowe zakupy”. Badanie zrealizowane wśród mieszkańców głównych miast Polski pokazuje, że co najmniej siedem na dziesięć osób kupujących produkty z kategorii Health & Wellness raz na trzy miesiące sięga po naturalny kosmetyk lub środek czystości.

M

oc naturalnych kosmetyków

Firmy z branży kosmetycznej będą starały się przekonać odwiedzających Targi Regionalia 2015, że zarówno w domu, salonie kosmetycznym czy hotelu warto stosować produkty naturalne. Na stoiskach zaprezentowane zostaną ekologiczne i biologiczne kosmetyki do pielęgnacji ciała oraz środki czystości, które nie zawierają parabenów, silikonów ani innych konserwantów. Produkty te oznaczone są certyfikatami potwierdzającymi ich ekologiczny skład.

Co roku Targi Regionalia przyciągają uwagę klientów indywidualnych, przede wszystkim mieszkańców Warszawy i okolic, oraz biznesowych: przedstawicieli sklepów z kosmetykami naturalnymi, hoteli oraz ośrodków SPA. To dobra okazja do bezpośredniego zaprezentowania produktów oraz firmy klientom.

Szeroki wybór kosmetyków naturalnych, jaki dostępny będzie podczas tegorocznej edycji targów, obrazuje m.in. oferta firmy Sylveco, zeszłorocznego wystawcy i laureata Konkursu na Najlepszy Produkt Targów Regionalia 2014. – Promujemy polskie, naturalne surowce, stawiamy na rodzime zioła. W zeszłym roku największym zainteresowaniem cieszyły się szampon, tonik hibiskusowy, a także tymiankowy żel do twarzy, za który otrzymaliśmy Złoty Medal od organizatora targów – mówi Joanna Darwińska z Działu Marketingu Sylveco. – W tym roku przygotujemy niespodzianki, mogę zdradzić, że wśród wielu nowości będą również kosmetyki z olejkiem eterycznym z lawendy lekarskiej – zapowiada.

S

ięgnąć po nagrody

Do 10 kwietnia br. wystawcy mogą zgłosić się do prestiżowego konkursu na Najlepszy Produkt Targów Regionalia 2015. Konkurs jest objęty honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Producentom oraz dostawcom z branży kosmetycznej dedykowana jest kategoria „Natura i uroda”. Zarówno nagroda główna, Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, jak i Złoty Medal Targów Regionalia, zwiększają zainteresowanie klientów produktem i stanowią dodatkową rekomendację dla firmy podczas rozmów biznesowych.

Ponadto gospodarz targów zachęca wszystkich wystawców do organizacji warsztatów oraz innych form atrakcyjnej prezentacji produktów.

IV Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia 2015 odbędą się w dniach 17-19 kwietnia 2015 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie przy ul. Marsa 56c. Wstęp na targi jest bezpłatny. Więcej informacji znajduje się na www.targiregionalia.pl oraz www.targiagroturystyka.pl.

Fot: materiały parsowe

Fot: materiały prasowe

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!