SZUKAJ
Kultura
0

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales. Zobacz zwiastun

Brakowało Wam Jacka Sprarrowa i jego kompanów? Disney przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów „Piratów z Karaibów”. W sieci pojawił się teaser zapowiadający piąta już część kultowej serii, zatytułowaną…

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales. Zobacz zwiastun

Brakowało Wam Jacka Sprarrowa i jego kompanów? Disney przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów „Piratów z Karaibów”. W sieci pojawił się teaser zapowiadający piąta już część kultowej serii, zatytułowaną „Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales”. Krótkie wideo wystarczy, byśmy mogli poznać najnowszego wroga kapitana Sparrowa, a tym razem będzie nim sam Salazar. W tej części również nie zabraknie  duchów, piratów i niezwykłej przygody. Czyli będzie wszystko to, za co uwielbiamy te serię.

 

Kogo zobaczymy na dużym  ekranie?

 

W filmie, za którego produkcję odpowiadają  Rønninga i Espena Sandberga pojawią  dobrze znane nam już twarze, czyli:  Johnny Depp, Orlondo Bloom i Geoffrey Rush. Czyżby tym razem zabrakło Keiry Knigtley!? W filmie zobaczymy  także: Kaya Scodelario, Javier Bardem oraz Brenton Thwaites. Światowa premiera „Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales przewidziana jest na 26 maja 2017 roku. Zobaczcie zwiastun.

 

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *