SZUKAJ
Kultura
0

“Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Mamy zwiastun!

Już niebawem “Pitbull” ponownie zagości na dużym ekranie. W trzeciej części, w reżyserii Patryka Vegi będziemy mogli zobaczyć postacie dobrze znane nam z drugiej odsłony “Pitbulla”…

“Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Mamy  zwiastun!

Już niebawem “Pitbull” ponownie zagości na dużym ekranie.  W trzeciej części,   w reżyserii Patryka Vegi  będziemy mogli zobaczyć postacie dobrze znane nam z drugiej odsłony “Pitbulla”,  które ponownie zagrają między innymi . Maja Ostaszewska, Piotr Stramowski,  czy Andrzej Grabowski. „Pitbull. Niebezpieczne kobietyto produkcja, w której zobaczymy plejadę polskich gwiazd: Alicję Bachledę-Curuś, Magdalenę Cielecką, Annę Dereszowską, Sebastiana Fabijańskiego, Joannę Kulig, a także Artura Żmijewskiego.

 

Co już wiemy na temat fabuły?   Zuza i Jadźka to  policjantki, które trafiają do nowych funkcjonariuszy.  Młode policjantki nawiązują współpracę z doświadczonymi kolegami po fachu – Gebelsem i Majamim. Zostaną wrzucone od razu na głęboką wodę, przyjdzie im bowiem zmierzyć się z przestępcami mafii “paliwowej”, ale również ze skorumpowanymi przełożonymi np. Izabelą Zych (ps. Somalia).  Problemy zawodowe  to jedno, a życie prywatne drugie. Tutaj również dziewczyny mają pod górkę. Zuza ma romans  z gangsterem  z zaburzeniami osobowości , Remkiem. Jego dziewczyna Drabina niedługo wychodzi na wolność. Jadźka natomiast ma na głowie nieobliczalnego męża, pracownika wywiadu skarbowego, który również ma powiązania z organizacją przestępczą.  Co zrobią dziewczyny? Dowiedzie się już 11 listopada bieżącego roku.  Teraz zobaczcie zwiastun!

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *