SZUKAJ
Motoryzacja
0

Blackbird: elektryczny pojazd, który może zrewolucjonizować tworzenie reklam samochodowych

Ten pojazd może zrewolucjonizować pracę nad filami reklamującymi samochody. Mowa o Blackbird, który w zależności od obranych założeń może przeobrazić się w samochód z przeszłości lub przyszłości…

Blackbird: elektryczny pojazd, który może zrewolucjonizować tworzenie reklam samochodowych

Ten pojazd może zrewolucjonizować pracę nad filmami reklamującymi samochody. Mowa o Blackbird, który w zależności od obranych założeń może przeobrazić się w samochód z przeszłości lub przyszłości. Wszystko zależy od wyobraźni samych realizatorów.

 

Pojazd został stworzony przez nagradzane już wielokrotnie studio The Mill, we współpracy z JemFX, Performance Filmworks i Keslow. Blackbird  w roboczej

 

Co czyni go tak wyjątkowym? Może stać się dosłownie każdym wybranym samochodem, nawet takim którego jeszcze nie skonstruowano. Wszystko jest możliwe dzięki zaawansowanej konstrukcji mechanicznej  oraz gotowym rozwiązaniom dla fachowców od obróbki wideo. Dzięki Blackbird można sfilmować samochód, nawet jeśli nie znajdujecie się w jego posiadaniu.

 

To zaskakujące,  jak w łatwy sposób możemy zmienić jego wymiary, wydłużyć i podwyższyć. Nie ma problemu z zamontowaniem innych kół, podobnie jak modyfikacji zawieszenia. Smaczkiem jest również to, że można tak zaprogramować Blackbirda, by jeździł dokładnie tak jak samochód, który ma imitować.

 

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *