SZUKAJ
Dom i Wnętrze
0

Pomocne domowe DIY: 6 pomysłów na stworzenie organizacyjnej tablicy. Każdy wygląda świetnie

Ciągle zapominasz swoich kluczy? Według Ciebie nie wymyślono jeszcze sprawdzonego i inteligentnego sposobu przechowywania ważnych dokumentów (poczty, rachunków)? Wygląda na to, że potrzebujesz lepszego pomysłu na…

Pomocne  domowe DIY: 6 pomysłów na stworzenie organizacyjnej tablicy. Każdy wygląda świetnie

Ciągle zapominasz swoich kluczy? Według Ciebie nie wymyślono jeszcze sprawdzonego i inteligentnego sposobu przechowywania ważnych dokumentów (poczty, rachunków)? Wygląda na to, że potrzebujesz lepszego pomysłu na przechowywanie tych rzeczy, niż te, z których korzystałeś dotychczas. Odnajdź w sobie ducha DIY. Będziesz potrzebował jedynie  kilku narzędzi i materiałów eksploatacyjnych. Oto kilka propozycji, które możesz wykorzystać w swoim domu, by lepiej zorganizować tablicę ważnych spraw i przedmiotów. Wszyscy chcemy mieć najważniejsze rzeczy pod ręką, szczególnie, gdy ich potrzebujemy. Rozwiązania, które znaleźliśmy są nie tylko proste, ale i efektowne. Doskonale sprawdzą się w małej przestrzeni w domu i pomogą Ci zaoszczędzić trochę miejsca. Narzędzia w dłoń i do pracy!

Fot: passionshake.com

Potrzebujesz wielu folderów do przechowywania ważnych dokumentów, w związku z tym  zajmują Ci one znaczną część biurka. Twój problem rozwiążą folderowe szafki. Sam wybierz krój i kolor zakładek. Teraz wszystko będziesz miał przed sobą.

Fot: blitsy.com

Uwielbiamy ten pomysł. Wykorzystanie obręczy do haftu i dodanie do niej kawałka materiału, nie jest nowym trendem wykorzystywanym do ozdabiania wnętrz. Jednak dodanie do niej małej kieszonki już wprowadza trochę innowacji. Całość wygląda świetnie!

Fot: abernathycrafts.blogspo

Dlaczego nie przejąć kontroli na wieloma schowkami i wszystkie ważne sprawunki umieścić w jednej stylowej kieszeni wiszącej na ścianie. Pomył rewelacyjny!

Fot: gatheringbeauty.com

Kolejny świetny pomysł na stworzenie swojej organizacyjnej tablicy. Wystarczy, że wykorzystasz niepotrzebne pudełka i opakowania, które w stylowy sposób pomogą Ci zaprezentować swoje biurowe materiały. Wszystko pomaluj na biało, całość będzie wygadać estetycznie i designersko.

Fot: sinnenrausch.blogspot.

Ten projekt będzie wymagała więcej narzędzi i materiałów niż poprzednie wersje. Będziesz potrzebować grubej sklejki, kołków, deski, papieru ściernego, wiertarki, ołówka. Niech to Cię jednak nie zniechęci. Dla efektu końcowego warto!

Fot: apartmenttherapy.com

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *