SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Pośladki wygrywają z piersiami. Cała prawda o tym na co teraz patrzą faceci!

Podobnie jak moda tak samo i kanony piękna ulegają znaczącej przemianie. Każda epoka ma swoich celebrytów i gwiazdy, które w dużej mierze przyczyniają się do owych zmian…

Podobnie jak moda,  tak samo i kanony piękna ulegają znaczącej przemianie. Każda epoka ma swoich celebrytów i gwiazdy, które w dużej mierze przyczyniają się do owych zmian. Wyznaczają własne trendy i styl, którym zarażają cały świat za pośrednictwem dostępnych mediów.

W okresie, gdy Słoneczny Patrol był na topie mężczyźni zachwycali się kształtami Pameli Anderson, która kusiła dużym biustem w latach 90 ubiegłego wieku. Niejeden facet miał wówczas jej plakat nad łóżkiem i marzył o spotkaniu  równie ponętnej blondynki. Można się spodziewać, że to właśnie biust odgrywał wówczas tą kluczową rolę w ciele kobiety, która przykuwała męskie spojrzenia. Im większy tym  lepszy. W związku z tym, że nie każda z pań została tak hojnie obdarzona przez naturę w ruch poszedł skalpel i silikon. Moda na powiększanie piersi miała coraz więcej fanów. Nie tylko wśród sławnych gwiazd, ale i normalnych kobiet, które również chciały wpisywać się w obowiązujące kanony kobiecego piękna. Dziś mamy do czynienia z sytuacją zupełnie odwrotną. Nie do piersi, a damskich pośladków panowie wzdychają. Nie można ich za to winić. Pupa a’la Kim Kardashian albo Jennifer Lopez, duża i kształtna, to jest to,  za czym teraz oglądają się faceci. Nie ma się zatem co dziwić, że kobiety zwracają teraz większą uwagę na swoje pośladki niż piersi.

pośladki

Fot: Pinterest

Oczywiście to nie jest tak, że faceci wcześniej nie dostrzegali kobiecych, ponętnych pośladków. Jednak właśnie dzięki takim sławny postaciom jak Kim Kardashian, Nicki Minaj, Jennifer Lopez, Iggy Azalea mężczyźni zaczęli uwielbiać kobiece pośladki. Media również podchwyciły ten trend i starają się go promować, co jeszcze bardziej go rozpowszechnia. Od jakiego momentu zaczął się szał na kobiece pośladki? Ciężko powiedzieć, ale na pewno w znacznej mierze przyczyniała się do tego Kim Kardashian, która słynie z dużej kształtnej pupy. Im więcej jej w show biznesie tym bardziej kobiety zaczęły dostrzegać plusy pełnych kobiecych kształtów. Aż w końcu duża jędrna pupa stała się atutem, a nie powodem do kompleksów.

Fot: Pinterest

Przemysł muzyczny również nie pozostaje bierny. Oglądając klipy niektórych gwiazd można od razu stwierdzić na co położony jest nacisk, i mówimy  nie jest to wokal. Aby klip się sprzedał i stał się wakacyjnym hitem, gdzieś muszą pojawić się kształtne pośladki. To samo dzieje się na okładkach znanych magazynów. Pupa to ta cześć ciała, która musi być odpowiednio wyeksponowana. Wszystko, to jeszcze bardziej umacnia nowy masowy trend.

Według badań statystycznych  przeprowadzonych przez American Society dla klinik chirurgii plastycznej w Stanach Zjednoczonych, ponad dwukrotnie wzrosła ilość operacji plastycznych mających na celu powiększenie pośladków poprzez implanty.

To jednak nie jedyna metoda, którą mają w zanadrzu kobiety w walce o duże jędrne pośladki. Te, które obawiają się operacji decydują się na wstrzyknięcie w  pośladki własnego tłuszczu, pobranego z innych części ciała, bądź wstrzykniecie w nie kwasu hialuronowego.

Jak się okazuje nie tylko kobiety poddają się takim zabiegom. Coraz więcej mężczyzn również korzysta z dostępnych na rynku zabiegów  chirurgii plastycznej.  Wszystko po  to,  by sprostać obowiązującym kanonom piękna. Trzeba jednak zachować w tym wszystkim zdrowy rozsądek. Nie można, co prawda walczyć z tym, że mężczyznom podobają się jędrne kobiece pośladki. Tak było,  jest i będzie. Tak naprawdę rozmiar nie ma tutaj zbyt dużego znaczenia. Nie dajmy się omamić tym, co promują media i nie poddajmy swojego ciała torturze, by zrobić sobie tyłek a’la  Jenifer Lopez. Kanony piękna ulegają zmianie, a małe jędrne kobiece pośladki są tak samo atrakcyjne jak te duże. Ważne żeby były naturalne.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *