SZUKAJ
Kulinaria
0

Propozycja menu – mieć apetyt na miłość

Taki jadłospis dodaje energii i nie tylko w dzień, lecz także i w noc. Poznaj apetyt na miłość. Poranny dopalacz: zmiksowane jeżyny z niesłodzonym napojem z soi; owsianka z dodatkiem niskotłuszczowego jogurtu i owoców jagodowych; płatki śniadaniowe z mlekiem sojowym i garścią rodzynek albo pokrojonych świeżych owoców aby zwiększyć dostawę manganu. Lekki lunch: kanapka z […]

Taki jadłospis dodaje energii i nie tylko w dzień, lecz także i w noc. Poznaj apetyt na miłość.

apetyt na miłość

Poranny dopalacz: zmiksowane jeżyny z niesłodzonym napojem z soi; owsianka z dodatkiem niskotłuszczowego jogurtu i owoców jagodowych; płatki śniadaniowe z mlekiem sojowym i garścią rodzynek albo pokrojonych świeżych owoców aby zwiększyć dostawę manganu.

Lekki lunch: kanapka z pełnoziarnistego pieczywa, bułka z chudym mięsem, kurczakiem labo krewetkami i rukwią wodną; tost z pastą krabową, miska zupy pomidorowej (aby dostarczyć organizmowi porcji likopenu). Połówka awokado napełniona krewetkami z oliwą z oliwek i sokiem z cytryny oraz pieprzem.

apetyt na miłość

Posiłek wieczorny: chude mięso, kurczak albo ryba z dużą ilością ciemnozielonych warzyw liściastych, podane z ryżem; na deser – świeże owoce albo jogurt sojowy; deser specjalny – sorbet z mango i szampana.

Drinki i przekąski: banany lub orzeszki ziemne dostarczają organizmowi witaminy B6, zaś marchew i soki ze świeżych owoców – witamin – przeciwutleniaczy. Można robić koktajle z mleka sojowego i owoców lub jeść jogurt sojowy z owocami.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *