SZUKAJ
Gadżety
0

Prostownica, która prostuje i rozjaśnia włosy jednoczenie (bez niszczenia ich)

Jesteście w stanie wyobrazić sobie urządzenie, które nie tylko wyprostuje Wam włosy, ale sprawi, że przemienicie się w blond kociaka? Nawet jeśli nie, to nie musicie tego robić…

Prostownica, która prostuje i rozjaśnia włosy jednoczenie (bez niszczenia ich)

Jesteście w stanie wyobrazić sobie urządzenie, które nie tylko wyprostuje Wam włosy, ale sprawi, że przemienicie się w blond kociaka? Nawet jeśli nie, to nie musicie tego robić, gdyż  ono już istnieje i nazywa się Blond różdżka (Blond Wand). Prostownicę sygnuje marka Pravana – amerykański brand, który specjalizuje się w koloryzacji włosów.

 

prostownica-ktora-prostuje-i-rozjasnia-wlosy-jednoczenie2

 

Jak działa Blond Wand? Cały proces zaczynamy od nałożenia na włosy rozjaśniającego kremu na bazie oleju kokosowego. Ten olej słynie ze swoich pielęgnacyjnych właściwości i swoich zastosować w kosmetyce, jest to również cudowny składnik wzmacniający i chroniący włosy, który ma zdolność przenikania do wnętrza włókien włosa, a dodatkowo nawilża je i odżywia. Zapobiega on uszkodzeniu włosa pod wpływem wysokiej temperatury. Rozjaśnienie w takiej formie jest znacznie mniej agresywne, niż robienie tego w sposób standardowy. Aplikując krem Ty decydujesz, czy nałożyć go od samych cebulek, czy tylko na samych końcówkach.  Po nałożeniu kremu każdego pasmo włosów owijamy folią aluminiową.

 

Przeczytaj jeszcze: 10 niezawodnych urodowych trików z wykorzystaniem oleju kokosowego!

 

 

prostownica-ktora-prostuje-i-rozjasnia-wlosy-jednoczenie3

Gdy pokryjmy włosy papilotami, do działania przechodzi prostownica, która nie działa bezpośrednio na nasze włosy, a na folie. To również jest zabieg celowy, który ma zminimalizować uszkodzenie włosa.  Po 10 minutach już będziemy mogły zobaczyć pierwsze efekty rozjaśniania. Tradycyjna metoda zajmuje znacznie więcej czasu, bo aż 40 minut, a uszkodzenie włosa jest nieporównywalne do metody za pomocą prostownicy (Blond Wand).

 

prostownica-ktora-prostuje-i-rozjasnia-wlosy-jednoczenie4

 

prostownica-ktora-prostuje-i-rozjasnia-wlosy-jednoczenie5

 

Fot: pravana.com

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *