SZUKAJ
Dom i Wnętrze
0

Przewodnik po organizacji przestrzeni w łazience: 11 unikalnych pomysłów

Łazienka, świątynia relaksu i pielęgnacji w każdym domu. To miejsce, w którym przechowujemy najwięcej kosmetyków i urodowych gadżetów. Zdarzało Ci się, że podczas kąpieli, gdy rozmyślałaś o czymś przyjemnych…

Przewodnik po organizacji przestrzeni w łazience: 11 unikalnych pomysłów

Łazienka, świątynia relaksu i pielęgnacji w każdym domu. To miejsce, w którym przechowujemy najwięcej kosmetyków i urodowych gadżetów. Zdarzało Ci się, że podczas kąpieli, gdy rozmyślałaś o czymś przyjemnych, jakaś plastikowa buteleczka wylądowała na Twojej głowie? Jeśli znasz to uczucie, to na pewno powinnaś popracować nad organizacją łazienkowej przestrzeni. Kilka drobnych zmian i na nowo zagości w niej ład i porządek, a Ty nie będziesz miała problemu, ze znalezieniem balsamu, który niedawno kupiłaś. Jeśli się postarasz, na pewno znajdzie się jeszcze miejsce na nowe kosmetyczne zbiory. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po organizacji przestrzeni w łazience. Znajdziesz w nim łatwe, pomysłowe i co najważniejsze proste pomysły na przechowywanie dużej ilości produktów kosmetycznych. Jeśli myślałaś nad pułkami, to dobrze, że jeszcze nie zdążyłaś ich zamontować. Mamy dla Ciebie coś lepszego!

 

Fot: totalbeauty.com

 

Przewodnik po organizacji przestrzeni w lazience1

 

Produkty, których używasz najczęściej umieść w jednym miejscu. Możesz wykorzystać do tego wiklinowe kosze, donice, bądź szkle wazoniki. Ułóż je na stoliku ze szkła.

 

Przewodnik po organizacji przestrzeni w lazience2

Kto powiedziała, że tego typu rozwiązania sprawdzają się tylko w kuchni?

 

Przewodnik po organizacji przestrzeni w lazience3

 

Organizer przeznaczony na buty powieś na drzwiach od łazienki. Małe kieszonki idealnie będą pasowały do wielkości butelek, pozostałe zarezerwuj na akcesoria do włosów.

 

Przewodnik po organizacji przestrzeni w lazience4

Stojak na wino wykorzystaj jako regalik na ręczniki.

 

Przewodnik po organizacji przestrzeni w lazience5

 

Biurowy koszyk to tańsza wersja, ale równie efektowna…

 

Przewodnik po organizacji przestrzeni w lazience6

 

Druciane kosze na owoce również dobrze sprawdzą się do przechowywania płynów do kąpieli i żeli pod prysznic. Jeden możesz powieść pod prysznicem, a kolejny w rogu łazienki. Jeśli chcesz podwoić przestrzeń powieś jeden pod drugim.

 

Przewodnik po organizacji przestrzeni w lazience7

Przypraw swoją łazienkę. Półka na przyprawy sprawdzi się jako łazienkowy segregator. Kule do kąpieli, kolorowe mydełka, gumki do włosów wreszcie  będą mieć swoje miejsce.

 

Przewodnik po organizacji przestrzeni w lazience9

Zamiast tracić czas na montowanie półki,  wypróbuj poniższy sposób. Zyskasz podobną przestrzeń, zaoszczędzić pieniądze, a wnętrze łazienki zyska na oryginalności.

 

Przewodnik po organizacji przestrzeni w lazience10

Dysponujesz starą drewnianą drabiną? Pomalują ją kilkoma warstwami farby w  sprayu i gotowe! 

 

Organizacja przestrzeni w malych domach11

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *