SZUKAJ
Kultura
0

Przyjaciółka moim totalnym przeciwieństwem? Te dziewczyny pokazują, że warto pozbyć się uprzedzeń i dać sobie szansę

Pozbywając się uprzedzeń, dajesz sobie szanse na poznanie kogoś wyjątkowego …To jeden z podstawowych błędów, który popełniamy notorycznie każdego dnia… oceniamy ludzi po wyglądzie. Ponoć nie ocenia się książki po okładce.

Przyjaciółka moim totalnym przeciwieństwem? Te dziewczyny pokazują, że warto pozbyć się uprzedzeń i dać sobie szansę

Pozbywając się uprzedzeń,  dajesz sobie szanse na poznanie kogoś wyjątkowego …

 

To jeden z podstawowych błędów, który popełniamy notorycznie każdego dnia… oceniamy ludzi po wyglądzie. Ponoć nie ocenia się książki po okładce. To dlaczego zapominamy o tym w relacjach z innymi ludzi? Ile przyjaźni i nowych znajomości ominęło Cię właśnie przez owe błędne założenie? To przez  bezpodstawne wyroki już zdążyło ominąć Cie wiele niesamowitych przyjaźni i pozytywnych doświadczeń życiowych. Jedna z blogerek modowych Glitter chciała pochylić się na tym tematem nieco głębiej i  wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką Nikki zdecydowała się na sesję zdjęciową.

 

Fot: @glitterandlazers

 

Aby zwrócić uwagę na różnicę   jakie są pomiędzy nimi „od zewnątrz”  postanowiły pozować w samej bieliźnie. Jedna z nich ma na sobie najmniejszy rozmiar bielizny, a druga największy…

 

Fot: @glitterandlazers

​”Jesteśmy bardzo… bardzo … bardzo różne. Ludzie często widzą tylko nasze różnice. Ale wszystko co ja mogę zobaczyć, kiedy jesteśmy razem to fakt, jak podobne do siebie jesteśmy w rzeczywistości. Obie uwielbiamy tańczyć. Obie uwielbiamy grać, kochamy zwierzęta”.

 

Fot: @glitterandlazers

 

Wszyscy jesteśmy inni, różnimy się od siebie budową ciała, przekonaniami, wyznaniem,  ale to nie oznacza, że nie możemy zbudować między sobą wspaniałej, cennej przyjaźni.

 

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *