SZUKAJ
Zakupy
1

Qolibro – kolorowanki dla dorosłych niczym „dzieła sztuki”

Kolorowanki z reguły kojarzą nam się z okresem dzieciństwa. Okazuje się, że to niezwykle twórcze zajęcie nie jest zarezerwowane tylko dla dzieci. Na dorosłych podziała to jeszcze lepiej…

Qolibro – kolorowanki dla dorosłych niczym „dzieła sztuki”

Kolorowanki z reguły kojarzą nam się z okresem dzieciństwa. Okazuje się, że to niezwykle twórcze zajęcie nie jest zarezerwowane tylko dla dzieci. Na dorosłych podziała to jeszcze lepiej, gdyż pomoże im to rozładować stres i  nagromadzone napięcie. Przekonajcie się,  jak wykorzystać znaną nam od lat technikę i stworzyć z niej prawdziwe „dzieło sztuki”.

Nie musicie posiadać artystycznych umiejętności by stworzyć własną, niepowtarzalną dekorację na ścianę. Qolibro to kolorowanki na płótnie malarskim dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać wolny czas i chce, aby został on zwieńczony konkretnym efektem.

Na pewno każdy z nas trzymał kiedyś w ręku kolorowankę i kredki. Z upływem lat umiejętność skupiania się nad konkretnym rysunkiem, dobierania kolorów zastępujemy czynnościami, które nie mają już na nas tak zbawiennego wpływu. Kolorowanie nie tylko nas uspokaja, ale i trenuje naszą wyobraźnię i artystycznego ducha. Dlaczego cieszy nas fakt, że dorośli coraz częściej sięgają po kolorowanki.

Projekt Qolibro jednak umożliwia  coś więcej – stworzenie własnego „dzieła sztuki”, nie potrzebujemy do tego wybitnych zdolności ani umiejętności rysowniczych. Wystarczy, że wybierzemy najciekawszą grafikę dostępną w ofercie firmy, znajdziemy inspirację i rozpoczniemy malowanie.

Do malowania używamy profesjonalnych markerów akrylowych, które pozwalają na idealne rozprowadzenie farby, nie musimy używać pędzla, aby pokryć obraz klasyczną farbą. Grafiki są przygotowane w taki sposób, że nie wymagają wizyty u ramiarza i dodatkowej oprawy. Wykorzystywane są tylko 20 razy, po czym przechodzą do archiwum. Sami  również sami możecie stworzyć swój unikalny i niepowtarzalny wzór.

Podziel się:
 • googleplus
 • linkedin
 • tumblr
 • rss
 • pinterest
 • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 1 komentarz

 • Z czystym sercem mogę polecić ten tekst kolegom. Samemu dużo się dowiedziałem i zapewne inni także się dowiedzą.

 • Zostaw komentarz

  Chcesz wyrazić swoją opinię ?
  Zostaw odpowiedź!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *