SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Rebel Doll. Poznaj buntowniczą stronę Kozackiego Mopsa

Prostota formy, otwarcie na różnorodność kombinacji oraz mocne akcenty, a wszystko to sygnowane uroczym mopsem. Taka jest właśnie ostatnia kolekcja od marki Kozacki Mops…

Rebel Doll. Poznaj buntowniczą stronę Kozackiego Mopsa

Prostota formy, otwarcie na różnorodność kombinacji oraz mocne akcenty, a wszystko to sygnowane uroczym mopsem. Taka jest właśnie ostatnia kolekcja od marki Kozacki Mops, słynącej z zamiłowania zarówno do ubrań, jak i psów.

Najnowsza propozycja od Kozackiego Mopsa zaskakuje prostotą i wdziękiem dziewczęcej sylwetki połączonej z charakterystycznymi, buntowniczymi elementami. Minimalistyczne formy zyskały różne odcienie kolorystyczne, a ich uniwersalność sprawia, że każdy element może służyć za bazę do wykreowania stylizacji skrojonej do indywidualnych potrzeb. Projektanci stawiają również na przyciągające wzrok, charakterystyczne elementy garderoby, takie jak koszule, czy marynarki, które stanowią główny element wyglądu całej sylwetki.

Kozacki Mops, jak zwykle postanowił stworzyć kolekcję nie tylko niebanalną, ale również funkcjonalną: jedna marynarka może być taliowana lub ovesize’owa w zależności od potrzeb, koszula może służyć za sukienkę, a spódnica może być użyta na trzy różne sposoby. W bluzkach zostało natomiast zastosowane rozwiązanie dwustronności, które daje dwa razy więcej możliwości wykorzystania. Szeroki wybór opcji kolorystycznych w kolekcji zadowoli nie tylko miłośników soczystych barw, coś dla siebie znajdą również zwolennicy monochromatycznych rozwiązań. Jak w każdej dotychczasowej kolekcji marki znajdziemy również modele z rozpoznawalnym motywem w szachownicę. W kolekcji znalazły się również mocne, emanujące energią fasony z autorskimi psimi haftami i silnym miejskim charakterem.

Marka Kozacki Mops stawia na polską bawełnę i wysokiej jakości wytrzymałe tkaniny poliestrowe, wybrane z pełną świadomością funkcji, jaką mają sprawować przy konkretnym fasonie. Przy tworzeniu kolekcji Kozackiego Mopsa zaangażowane są dwa pokolenia – matka i córka, które zapewniają, że mopsy są dla nich inspiracją i towarzyszą im od konceptu po skończone propozycje.

Fot: Materiały prasowe

Fot: Materiały prasowe

Fot: Materiały prasowe

Fot: Materiały prasowe

Fot: Materiały parsowe

Fot: Materiały prasowe

Fot: Materiały prasowe

Fot: Materiały parsowe

Fot: Materiały prasowe

Fot: Materiał prasowy

Fot: Materiał prasowy

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *