SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Rihanna podpisała kontrakt z marką Puma!

Serwis Women’s Wear Daily podał informację, że Rihanna została nowym dyrektorem kreatywnym marki Puma. Przez rok będziemy mogli ją oglądać w większości kampanii i akcji promocyjnych (zwłaszcza na sezon jesień- zima 2015)…

Rihanna podpisała kontrakt z marką Puma!

Serwis Women’s Wear Daily podał informację, że Rihanna została nowym dyrektorem kreatywnym marki Puma. Przez rok będziemy mogli ją oglądać w większości kampanii i akcji promocyjnych (zwłaszcza na sezon jesień- zima 2015). Gwiazda ma za zadanie uatrakcyjnić oraz rozwinąć linię fitness z treningową, w której skład wchodzą głównie ubrania i buty.

Wokalistka odwiedziła już siedzibę marki w Niemczech (Herzogenaurach), gdzie odbyła się pierwsza sesja z projektantami. W przedstawionych informacji wynika, że została już wybrana paleta kolorystyczna, tkaniny oraz styl premierowych kolekcji. Co gwiazda wniesie do nowych propozycji Pumy? O tym przekonamy się już niebawem. Jedno jest pewne umowa o czegoś zobowiązuje. Zapewne częściej będziemy ją widywać w propozycjach marki.

“Puma ma tyle świetnych rzeczy. Już teraz idzie w stronę, nowych, młodych i undergroundowych projektantów, czy trendsetterów. To idealne miejsce dla mnie. Chce, żeby Puma poznała mój styl. Taki jest plan”, przyznała wokalistka.

Fot: Rihanna x Puma, fot. instagram badgalriri

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!