SZUKAJ
Gadżety
0

Robienie wzorków na paznokciach nigdy nie było tak proste.

Potrzeba matką wynalazku… Która z nas od czasu do czasu nie ma ochoty poświęcić swoim paznokciom dłuższej chwili i wyczarować na nich coś bardziej odjechanego niż zwykły manicure? …

Robienie wzorków na paznokciach nigdy nie było tak  proste.

Potrzeba matką wynalazku… Która z nas od czasu do czasu nie ma ochoty poświęcić swoim paznokciom dłuższej chwili i wyczarować na nich coś bardziej odjechanego  niż zwykły manicure? Na myśl przychodzą nam różnego rodzaju wzorki… Jednak jeżeli tak jak my,  należycie to tego grona kobiet, które nie potrafią zrobić na paznokciach zbyt wiele, poza naklejeniem gotowego wzoru lub najzwyklejszym pomalowaniem płytki zapewne owy gadżet Was zainteresuje. Pomysł na drukarkę do wzorków na paznokcie zrodził się w głowie kobiet, które również borykają się z problem opisanym powyżej. To właśnie z myślą o nas stworzono Nailbota o nazwie Preemadonna, który  wydrukuje na naszym paznokciu wybrane przez nas emotki lub wgrane zdjęcia.

Jak działa owe urządzenie? Jego pracę  można porównać  do działania zwykłej drukarki.  Łączymy go z naszym telefonem (np. przez Bluetooth) i ściągamy aplikację. W aplikacji  mamy do wyboru 300 gotowych emotek, wybór  zdjęcia z własnego telefonu,  bądź narysowanie  własnego  wzoru, który przenosimy na  paznokieć.  Można by odnieść wrażenie, że efekt końcowy nie będzie zachwycający, gdyż wykonanie dokładnego nadruku ze zdjęcia jest niemożliwe. Za to jest wręcz odwrotnie, przynajmniej  to pokazuje zamieszczony poniżej filmik.

 

Niestety produkt nie jest jeszcze  dostępny w sprzedaży, a jego cena  również  nie będzie należała  do najniższych  (może być szacowana  nawet na 180 euro).  Jeśli chcesz znaleźć się w gronie pierwszych posiadaczek Preemadonny już teraz zapisz się na listę i czekaj na dalsze inform informacje.

 

Fot: preemadonna/ Instagram

 

 

 

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *