SZUKAJ
Kultura
0

Różnorodność kobiecego ciała jest piękna. Kampania „Body Love” pomoże Ci pokochać siebie

Moda na akceptację kobiecego ciała w każdym rozmiarze zawitała również do Niemiec. Fotografka Silvana Denker stworzyła projekt #BodyLove, w którym rolę główną odegrały kobiety w rozmiarze plus size…

Różnorodność kobiecego ciała jest piękna. Kampania „Body Love” pomoże  Ci pokochać  siebie

Moda na akceptację kobiecego ciała w każdym rozmiarze zawitała również do Niemiec. Fotografka Silvana Denker stworzyła projekt #BodyLove, w którym rolę główną odegrały kobiety w rozmiarze plus size.

Wielokrotnie pisaliśmy o tym, że poczucie seksapilu zależy od akceptacji własnego ciała, dostrzegania w nim piękna i jego zalet. Wcześniej powstały już kampanie, takie jak chociażby Kampania Curvy Kate, albo „ImNotAngel, które były całkowitym przeciwieństwem propagowanego, głównie przez markę Victoria’s Secret wzorca kobiecej sylwetki w rozmiarze „0” . Miały one za zadanie pokazać kształty prawdziwych kobiet, które nie potrzebują obróbki w Photoshopie, diet i słowni by czuć się dobrze w swoim ciele. Bez tego wszystkiego również mogą wglądać  seksownie, kobieco i pięknie.

Do tej pory podobne projekty realizowane były w Stanach. Jednak tym razem dzięki modelce plus -size i fotografce Silvany Denker możemy podziwiać podobne sesje w Niemczech. Projekt powstał pod  nazwą „Body Love”. Wzięły im udział zarówno kobiety jak i mężczyźni z całych Niemiec. Pozują w samej bieliźnie, aby udowodnić, że różnorodność jest piękna i zaznaczyć bardzo przykry fakt, że kobiety, których ciała wykraczają poza przyjęte przez świat mody kanony piękna nie są pokazywane w mediach. To przykre, gdyż większość z nas tak właśnie wygląda.

Fot: Silvana Denker Fotografie

Dziewczyny, że zdjęć niosą przekaz skierowany do wszystkich kobiet na całym świecie. Pokochajcie swoje ciała i nie dajcie sobie wmówić, że istnieje jedna definicja piękna.

Fot: Silvana Denker Fotografie

Fot: Silvana Denker Fotografie

Fot: Silvana Denker Fotografie

Fot: Silvana Denker Fotografie

Fot: Silvana Denker Fotografie

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *