SZUKAJ
Zdrowie
0

Skończyła 80 lat i jest najstarszą bodybuilderką świata. Dzięki treningom i diecie wygląda tak!

Patrząc na jej zdjęcia ciężko uwierzyć, że niedawno skończyła 80 lat. Jej ciało ciągle wygląda młodo, a ona sama jest najstarszą bodybuilderką świata…

Skończyła 80 lat i jest najstarszą bodybuilderką świata. Dzięki treningom i diecie wygląda tak!

Patrząc na jej zdjęcia ciężko uwierzyć, że niedawno skończyła 80 lat. Jej ciało ciągle wygląda młodo, a ona sama jest najstarszą bodybuilderką świata. Mowa oczywiście o Ernestine Shepherd, która śmiało może inspirować inne kobiety, nawet te wiele młodsze od siebie. Jak ona to robi? Zobaczcie same!

 

Fot: @Ernestine Shepherd

Ernestine Shepherd

Jeśli kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl, że możesz być na coś za stara, natychmiast o tym zapomnij.  Ernestine Shepherd mimo 80 lata, codziennie przerzuca kilogramy “żelastwa”, a to jest niepodważalnym dowodem na to, że wiek jeśli się chce nie ma żadnego znaczenia. Wszystko zależy od naszego nastawienia i samopoczucia. Popatrzcie tylko na jej ciało! My nadal przecieramy oczy ze zdumienia.

 

Fot: @Ernestine Shepherd

Ernestine Shepherd 3

 

Każda przemiana ma gdzieś swój początek. Ernestine nie ćwiczyła do 56 roku życia. Postanowiła jednak coś zmienić, i wziąć się za siebie. Niedługo później na swoim kocie miała już tytuły świecie bodybuilderów. W 2010 roku została nawet wpisana do Księgi Rekordów Guinessa, jako najstarsza zawodniczka! Jak tego dokonała?  Determinacja, dyscyplina, pełna mobilizacja i przede wszystkim ciężka pracy. Bez tego nie ma efektów. Ernestine zaczyna swój dzień o 3 rano, a w ciągu tygodnia przebiega  aż 130 kilometrów! Stosuje również odpowiednią dietę, opierającą się głownie na białkach z jaj, kurczaku, warzywach i ogromnej ilości wody. Nadal uważasz, że się nie da? Wszystko można osiągnąć, trzeba tylko chcieć!

 

Fot: @Ernestine Shepherd

Ernestine Shepherd 5

Fot: @Ernestine Shepherd

Ernestine Shepherd 4

 

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *