SZUKAJ
Kultura
0

“Śmierć rozmowy”- patrząc na te zdjęcia odnajdziesz w nich sytuację z własnego życia. Przykre, ale jakże prawdziwe

Czy potrafisz wyobrazić sobie swój dzień bez smartfona przy boku? Z pewnością dużo z Was odpowie, że NIE. Telefony ewoluują w tak zawrotnym tempie, że z narzędzi służących nam do komunikacji..

Czy potrafisz wyobrazić sobie swój dzień bez smartfona przy boku? Z pewnością dużo z Was odpowie, że NIE. Telefony ewoluują w tak zawrotnym tempie, że z narzędzi służących nam do komunikacji, stały nieodzownym gadżetem naszej egzystencji. Zastępują nam aparaty telefoniczne, komputer, odtwarzacze muzyki, a nawet karty płatnicze. Pomagają nam uporządkować swój dzień, a co najważniejsze zawsze są na wyciągnięcie ręki. W tym całym zachwycie jest tylko jedno ale, przegapiliśmy moment, w którym te cuda techniki zaczęły zaburzać nasze relacje z innymi ludźmi. Nawet z tymi, których znamy bardzo dobrze.

Ktoś nie tylko to zauważył, ale i trafie zobrazował. Brytyjski fotograf Babycakes Romero sfotografował kilkanaście sytuacji, kiedy ludzie zamiast zająć się wzajemną rozmową, wybierają świat wirtualny. To jest o wiele ważniejsze, niż to, co ma nam  do powiedzenia stojący obok towarzysz. Bohaterowie na zdjęciach, tak bardzo byli pochłonięci swoimi smartfonami, że nawet nie zauważyli, że zostali sfotografowani. Patrząc na te zdjęcia na pewno odnajdziesz w nich sytuację z własnego życia…

Fot: Babycakes Romero - "Śmierć rozmowy"

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *