SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Sophie Turner gwiazda serialu „Gra o Tron” została modelką w kampanii Karen Millen

Młodziutka 18-letnia Sophie Turner, gwiazda serialu „Gra o tron” została twarzą kampanii na jesień i zimę 2014/2015 marki Karen Millen…

Młodziutka 18-letnia Sophie Turner, gwiazda serialu „Gra o tron” została twarzą kampanii na jesień i zimę 2014/2015 marki Karen Millen. W miejskiej scenerii, w otoczeniu wieżowców dumnie prezentuje ubrania z najnowszej kolekcji jednego z brytyjskich brandów. Zdjęcia zostały zrobione przez Glena Luchforda, który zazwyczaj pracuje w warunkach studyjnych, a nie na otwartej przestrzeni. Za stylizacje Sophie odpowiadała Katy England.

Kwiecista marynarka z najnowszej kolekcji idealnie współgra z rudymi włosami aktorki, przefarbowanymi z koloru blond na potrzeby serialu. To właśnie florystycznym print jest w odcieniach żółci, czerwieni to motyw przewodni jesiennej kolekcji Karen Millen. Band postawił jeszcze na oversize’owe futro, maxi torby i klasyczne dżinsy. Wszystko razem daje wrażenie dopracowanej, ale nie przesadzonej stylizacji. Zobaczcie spot może znajdzie w nim inspiracje na nadchodzący sezon, bo jesień tuż tuż.

Fot: Sophie Turner w kampanii Karen Millen, zdjęcia: Glen Luchford

Fot: Sophie Turner w kampanii Karen Millen, zdjęcia: Glen Luchford

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *