SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Stanik dla piersi, nie pierś dla stanika, czyli jak zakładać biustonosz

W świadomości kobiet istnieje przekonanie, że aby nałożyć stanik wystarczy narzucić ramiączka i zapiąć haftki. Nic bardziej mylnego!

Stanik dla piersi, nie pierś dla stanika, czyli jak zakładać biustonosz

W świadomości kobiet istnieje przekonanie, że aby nałożyć stanik wystarczy narzucić ramiączka i zapiąć haftki. Nic bardziej mylnego! Założenie stanika nie polega na nałożeniu go na biust, lecz na włożeniu biustu do miseczek.

Prawidłowe zakładanie stanika składa się z czterech podstawowych kroków:

1.

Etap

Poluźniamy ramiączka w staniku. Będąc lekko pochylonym do przodu narzucamy ramiączka na ramiona i zapinamy stanik na najluźniejszą haftkę. Stanik można również zapinać z przodu i następnie obrócić go zapięciem do tyłu.

Fot: Materiały prasowe

2.

Etap

W pozycji wyprostowanej układamy stanik na biuście. Poprawiamy ułożenie obwodu oraz korygujemy wpasowanie fiszbin. Druty powinny okalać piersi i przylegać do klatki piersiowej. Układamy pierś w miseczce. W tym celu należy wsunąć dłoń do miski i delikatnie podnieść pierś, wygarniając ją spod pachy. Podczas tej czynności przytrzymujemy fiszbinę drugą ręką, aż do momentu kiedy idealnie umiejscowimy pierś w miseczce.

3.

Etap

Pochylamy się do przodu. Delikatnie łapiemy stanik za fiszbiny i potrząsamy nim w lewo i w prawo. Dzięki temu piersi odpowiednio ułożą się w miseczkach.

4.

Etap

Regulujemy ramiączka. Ich długość zależy od wzrostu kobiety. W tym celu możemy je zsunąć z ramion, aby swobodnie sięgnąć do regulatorów. Odpowiednio dopasowane ramiączka podnoszą lekko biust, nie wpijają się i nie spadają z ramion.

Więcej porad i ciekawostek i znajdziesz na platformie brafittingowej ESOTIQ.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!