SZUKAJ
Kultura
0

Startuje Audioriver – 25,26,27 lipca 2014

Na ten dzień czekali wszyscy, którzy uwzględnili w wakacyjnych planach trzydniowy festiwal Audioriver. Kilkaset gwizd muzyki elektronicznej i alternatywnej z całego świata w ciągu 8 lat zdążyło wystąpić na malowniczej plaży nad Wisłą oraz na płockim Starym Rynku…

Startuje Audioriver – 25,26,27 lipca 2014

Na ten dzień czekali wszyscy, którzy uwzględnili w wakacyjnych planach trzydniowy Festiwal Audioriver. Kilkaset gwizd muzyki elektronicznej i alternatywnej z całego świata w ciągu 8 lat zdążyło wystąpić na malowniczej plaży nad Wisłą oraz na płockim Starym Rynku. Ostatnia edycja na plaży zgromadziła 22 tysiące osób, w prognozach obecna może zgromadzić nawet o kilka tysięcy więcej. I ma ku temu odpowiednie zaplecze, bowiem teren został powiększony. Łącznie koncerty i i sety DJ-skie obejrzało 150 tysięcy fanów z Polski i Europy, co sprawia, że trzydniowy Festiwal Audioriver jest niezwykle pożądaną imprezą muzyczną dla wielu z Was. Obecnie jest to największy polki festiwal poświęcony alternatywnej elektronice. Bilety już wyprzedane, a my przypominamy rozkład jazdy całego festiwalu.

Fot: Program Audioriver 2014

W dniach 25 i 26 lipca na plaży w Płocku wystąpią m.in. Little Dragon, Trentemøller live, Naughty Boy, Loco Dice, Camo & Krooked Present Zeitgeist, Pretty Lights, 2manydjs, Booka Shade live i Nina Kraviz. Z kolei w niedzielę, 27 lipca odbędzie się Audioriver Sun/Day.

Płock ma również atrakcje dla tych, którzy nie zdążyli kupić biletów, szczególnie na sobotnie popołudnie. Na rynku Starego Miasta odbędą się Targi Muzyczne, a przy zalewie Sobótka, targi mody Audioriver Fashion Day. W obydwu miejscach będziecie mogli usłyszeć dobre brzmienie i poczuć klimat Festiwal Audioriver.
Tym, którzy się wybierają życzymy niezapomnianych przeżyć i jak największej ilości muzycznych doznań.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *