SZUKAJ

Stylowy Horoskop - Baran

W sierpniu będziesz rozsiewać wokół siebie czar i urok osobisty. Zauroczysz nie tylko nowych kandydatów na potencjalnego partnera, ale i przyjaciół. Uda Ci się odnowić stare kontakty. Wyjścia na miasto, koncerty, imprezy – to Twój miesiąc. Postaraj się jednak nie stawiać innym poprzeczki zbyt wysoko. W połowie sierpnia  Barany będą ostrożne w kontaktach damsko – męskich. W związku nie powinieneś być drobiazgowy i zbyt wymagający. Poświęć więcej czasu partnerowi i swoim bliskim. Inne sprawy mogą poczekać.

W pracy będzie spokojnie. Będziesz trochę mniej aktywy niż zwykle. Możesz być przemęczony i dlatego ciężko Ci tryskać energią i nowymi pomysłami. Najwyższy czas pomyśleć o urlopie. Nie bądź jednak zbyt ugodowy i nie zgadzaj się na wszystko, wokół Ciebie są osoby, które będą chciały wykorzystać Twój słabszy okres. Bądź cierlicy i opanowany, nie trać energii na poboczne potyczki.

 

Planując wakacje nie decyduj się na aktywny wypoczynek. Potrzebujesz błogiego lenistwa, a nie dodatkowych zmagań. Jeśli jednak chcesz być bardziej aktywny podczas urlopu uważaj na kontuzje. Wybierz miejsce, które znasz. Do wspólnego wypoczynku zaproś znajomych bądź drugą połówkę. W grupie zawsze raźniej i weselej. Nie zapomnij o ochronie preparatach w filtrem przeciwsłonecznym. Przyda się również coś od deszczu.