SZUKAJ

Stylowy Horoskop - Bliźnięta

Samotne Bliźnięta nie powinny dłużej bronić się  przed miłością i obawiać się nowych znajomości. Jeśli dotychczas nie trafiałeś dobrze, to tym razem Pluton przyjdzie Ci z pomocą. Obdarzy Cię intuicją, dzięki której bez problemu rozpoznasz, która znajomość jest tą prawdziwą. Otwórz się na ludzi i nie rezygnuj ze wszystkich propozycji wspólnego spędzenia czasu. Jeśli się odważysz nie będziesz żałować. Bliźnięta w związkach będą przeżywać radosny i spokojny czas. Jeśli starasz się o dziecko w sierpniu  Twoje marzenie może się urzeczywistnić.

 

W pracy również wszystko będzie szło po Twojej myśli. Osoby, z którymi współpraca dotychczas nie układała się najlepiej zniknął z Twojego pola widzenia. Będziesz bez obaw mógł skupić się na swoich obowiązkach. Żadnego stresu, nagłych zwrotów akcji, czy pracy po godzinach. Saturn nauczy Cię cierpliwości. Wykorzystaj ten czas dla siebie. Zapisz na kurs, szkolenie, poszerzaj swoje umiejętności. Nigdy nie wiesz kiedy  przyjdzie Ci z nich skorzystać. Pamiętaj, że nauka nigdy nie idzie w las.

 

Sierpień to miesiąc, w którym zapragniesz zmian na lepsze. Poczujesz silną potrzebę realizowania swoich dotychczasowych marzeń. Twoje myśli będą krążyć już wokół słonecznych dni i urlopu, który zbliża się wielkimi krokami. Niedługo rozpoczną się wyprzedaże, wybierz się na zakupy i kup sobie te rzeczy, które już dawno sobie upatrzyłeś. Nie czekaj, ten moment jest odpowiedni. Staraj się jak najwięcej czasu spędzić z najbliższymi. Możesz być pewny, że energii do realizacji planów Ci nie zabraknie.