SZUKAJ

Stylowy Horoskop - Koziorożec

Koziorożcom w sierpniu  po głowie będzie chodzić jedno pytanie …czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? Musisz się zastanowić na czym bardziej ci zależy. Jeśli przekroczysz strefę przyjaźni ciężko Ci będzie do niej wrócić. Mimo sercowych rozterek, nie zabraknie interesujących osób wokół Ciebie. Aż ciężko, będzie Ci się oprzeć wakacyjnym romansom. Koziorożce w związku będą bardzo pomocne, uczuciowe i romantyczne. Twój partner może na Tobie polegać. Przygotuj dla Was miłą niespodziankę. Kilka dni we dwoje, to idealne rozwiązanie.

Wakacje trwają, aż ciężko skupić się na pracy. Jednak Twoja głowa nadal jest pełna pomysłów, z tym, że ogólny chillout może nie sprzyjać wprowadzaniu ich w życie. Zamiast plotkować skup się na pracy. Jeśli tego nie zrobisz w kolejnym miesiącu możesz mieć sporo zaległości. Zadbaj o swojej sprawy finansowe i skup się na swojej karierze. Gotówka zawsze się przyda.

Dobrej formy w sierpniu  Ci nie zabraknie. Nie stawiaj się w jednym rzędzie z innymi i przestań się porównywać. To tylko może wpędzić Cię  w kompleksy. Popracuj nad pewnością siebie i ciesz się nawet z małych osiągnięć. Nie oglądaj się na innych i pomyśl o wprowadzeniu zdrowszych nawyków żywieniowych. Spotkań w gronie znajomych Ci nie zabraknie, podobnie jak okazji do plotkowania. Uważaj… tym razem tematem plotek będzie Ty sam. Dawkuj informacje na swój temat. Zbytnia ciekawość  przyjaciół może być nieco uciążliwa.