SZUKAJ

Stylowy Horoskop - Lew

W tym miesiącu powinieneś dopuścić do głosu swoją intuicję i często na niej polegać. Szczególnie w sprawach sercowych. Jeśli masz wątpliwości nie rób nic na siłę. Powinieneś być ostrożny, Twoja dobra passa będzie przeplatać się z nieporozumieniami i przykrymi niespodziankami. Myśl jednak pozytywnie, Merkury będzie Ci sprzyjał i pomoże Ci wyjść z każdej kłopotliwej sytuacji. Nie składaj swoim bliskim obietnic bez pokrycia, łatwiej będzie Ci od razu powiedzieć, że nie dasz rady niż później szukać sensownego wytłumaczenia. Gdy będziesz mieć gorszy dzień nie bój się szukać oparcia u swojego partnera. Nie zawsze musisz być najsilniejszy i radzić sobie sam z problemami. Naucz się prosić o pomoc. Twój partner poczuje się doceniony, gdy wreszcie będzie mógł coś dla Ciebie zrobić.

Coraz częściej zaczynasz odczuwać potrzebę urlopu. W pracy czujesz, że nie możesz zebrać myśli, brakuje Ci koncentracji i to poczucie, że gonisz własny ogon. To sygnał, że czas na urlop. Jeśli jeszcze nie ustaliłeś go z pracodawcą zrób to już jutro. Wszystkie znaki na niebie i na ziemi mówią, że potrzebujesz urlopu. Także w spawach zawodowych zaufaj intuicji. Jeśli szukasz pracy lub myślisz o zmianie, poszukiwania zostaw na ostanie dwa tygodnie sierpnia.

Nie miej wyrzutów sumienia, gdy leniuchujesz na świeżym powietrzu. W pełni tego potrzebujesz i zasłużyłeś na czas dla siebie. Spodziewaj się spadku formy, upały również nie będą Ci służyć. Nie zapominaj o piciu wody. Nie miej wyrzutów sumienia, że jesteś niej aktywny. W sierpniu  skup się na odpoczynku i nie stawiaj sobie zbyt dużych wymagań. Idealne wakacje dla Ciebie to odpoczynek na łonie przyrody z książką w ręku. Zbieraj energię na przyszły miesiąc. Rozpieszczaj się kiedy jest to możliwe.  Zakupy poprawią Ci nastrój.