SZUKAJ

Stylowy Horoskop - Ryby

Odwagi i pewności siebie nie zabraknie Ci w tym miesiącu. Twój optymizm i pozytywna energia będą działać jak magnes, wiele osób będzie szukało Twojego towarzystwa. Sierpień  to również dobry miesiąc na miłość. Wokół Ciebie pojawi się sporo adoratorów, pamiętaj jednak, by nie obiecywać im zbyt wiele. Nie wysyłaj mylnych sygnałów i staraj się trzymać nowo poznane osoby na bezpieczny dystans. Unikaj znajomości z Internetu i portali randkowych. Ryby w związkach mogą być bardzo drobiazgowe, co może prowokować kłótnie. Nie czepiaj się  drobiazgów i postaraj się bardziej doceniać starania drugiej strony. Nikt nie jest idealny.

W pracy natomiast Twoja drobiazgowość może okazać się  pożyteczna. Przykładaj się do nawet najdrobniejszych szczegółów, które tylko z pozoru mogą wydawać się mało istotne. Czeka Cię wiele nowych wyzwań i mimo okresu wakacyjnego nie powinieneś spoczywać na laurach. Skup się na pracy. Sierpień  to również dobry czas na załatwienie spraw urzędowych. Zastanów w jakim kierunku chcesz pokierować swoją karierę zawodową. Będziesz zaskoczony ile z tych planów uda Ci się urzeczywistnić.

Planety będą po Twojej stronie, co sprawi, że wszystkie Twoje postanowienia będą układać się po Twojej myśli. Dobra passa nie prędko Cię opuści. To dobry moment na wprowadzenie zmian w dotychczasowej diecie. Postaraj urozmaicić swój jadłospis, sięgaj po sezonowe warzywa i owoce. Dodadzą Ci energii i uzupełnią braki w organizmie. Nie zapominaj o piciu 2 litrów wody dziennie. Wakacje planuj po 8 sierpnia. Najlepiej zrobi Ci wyjazd  do miejsca, które bardzo dobrze znasz.