SZUKAJ

Stylowy Horoskop - Skorpion

Skorpiony mają przed sobą dobry miesiąc na miłość. Mimo, że nie będzie brakować Ci sposobności ani kandydatów to randkowania, to po 19 sierpnia  żaden z potencjalnych kandydatów nie będzie dla Ciebie odpowiednio dobry. Zawsze znajdziesz jakieś ale. Twoje wymagania ciągle rosną i nie każdy będzie w stanie im sprostać i być ocenianym już na wstępie. Nie miej do nikogo pretensji, gdy ktoś przestanie do ciebie dzwonić po kilku oschłych spotkaniach. Skorpiony w związkach również będą wymagające w stosunku do swoich partnerów. Uważaj ze swoimi surowymi ocenami. Ciągła krytyka może dać się we znaki  i odbyć się również na Tobie. W znaczniej mierze to tylko mylne wyobrażenie. 

W pracy będzie Ci towarzyszyć optymizm. Nie zabraknie Ci energii do działania. Jesteś ambitny i chcesz sprostać nowym wyzwaniom. Układ planet Ci sprzyja więc wykorzystaj go, by doprowadzić do końca sprawy, które zacząłeś już dawno temu. Jeśli teraz się za nie weźmiesz, wszystko uda się sprawnie załatwić. Szef patrzy na Ciebie przychylnym okiem i szykuje dla Ciebie miłą niespodziankę. Nadszedł czas by wziąć karierę w swoje ręce.

 

Wszyscy Twoi znajomy mają już zaplanowane wakacje, a Ty ciągle marnujesz czas na sprawy, na które nie masz wpływu. Czas z tym skończyć i pomyśleć o przygodzie. Spontaniczny wyjazd dobrze Ci zrobi. Ciesz się chwilą! To dobry miesiąc dla Ciebie, żadnych kłopotów na horyzoncie. Wystrzegaj się jednak uprawiania sportów ekstremalnych. Dla Ciebie mogą one wiązać się z kontuzjami.